( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Збірний гараж
Понедельник, 16 Июл 2018
Понедельник, 14 Ноября 2011 04:34

Збірний гараж

Автор 

Металевий збірний гараж

Каркасна технологія будівництва дозволяє зводити не тільки вдома, але ще й гаражі. Як правило, збірний гараж являє собою металеву конструкцію, виготовлену з міцної оцинкованої сталі, яка додатково утеплена спеціальними сендвіч-панелями. Варто зазначити, що основною відмінністю такої конструкції як збірний гараж є простота і зручність в монтажі та використанні, а також досить низька вартість.

Металевий збірний гараж(бокс) відмінно підходить для зберігання всіх без винятку типів автомобілів, як легкових, так і вантажних.

Також, збірний гараж самим найкращим чином підійде для зберігання будматеріалів або ж виступить як холодного складу.

Конструкція збірного гаража може бути розміщена як на вулиці, так і на платній стоянці для захисту автомобіля від усіляких пошкоджень, а також агресивного впливу навколишнього середовища. Бистровозводімий збірний бокс легко і просто монтується всього лише двома людьми. Варто зазначити, що такий вид конструкції може бути встановлений навіть без попередньої підготовки фундаментного підстави. Крім того, збірний бокс може комплектуватися як одно-, так і двосхилим дахом.

Зовнішня обробка збірних боксів може бути виконана з декількох основних матеріалів:

• Оцинкований метал, стійкий до корозії.

• Листовий метал, який вимагає додаткового фарбування.

• Профнастил.

Основні технічні характеристики збірних гаражів

Як правило, будь-який збірний бокс виготовляється з декількох окремих панелей, які з'єднані один з одним за допомогою болтів. Каркас гаража виконується з міцного металевого куточка, а дах - з листів профільованого металу. Завдяки своїй модульної конструкції, збірний гараж може бути виконаний самих різних габаритних розмірів, які залежать тільки від побажання замовника.

Термін служби середньостатистичного боксу, який створений за унікальною збірної технології, становить в середньому 10 років. Але, не зайвим буде згадати той факт, що може проіснувати така споруда і значно довше, якщо додатково провести захист її поверхонь від агресивної дії навколишнього середовища (покрити спеціальними захисними матеріалами). Крім того, в тому випадку, якщо якась частина боксу ушкодилася, її можна просто і швидко замінити на нову.

Прочитано 941 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "Реплика" ("Replica")
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Мотоштаны "Кёрв" ("Curve")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Дождевик "Винд" ("Wind")
Дождевик
 1.00 EUR