( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Заміна масла в двигуні автомобіля
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 08 Июня 2011 19:52

Заміна масла в двигуні автомобіля

Автор 

Одним з компонентів, від справності якого залежить надійність роботи всього автомобіля, є масляна система. Саме тому, так важливо заливати в двигун якісне масло відомих виробників, особливо це стосується автомобілів імпортного виробництва. Заміна масла в автомобілі повинна проводитися відповідно до певної схеми.

У першу чергу необхідно прогріти двигун до робочої температури, а сам автомобіль встановити на естакаду або яму. Потім в двигун потрібно залити присадку, яка забезпечує очищення масляної системи.

Далі, не рушаючи з місця, потрібно запустити двигун - йому необхідно пропрацювати приблизно п'ятнадцять-двадцять хвилин, злити старе масло. Якщо є можливість, мідну ущільнювальну шайбу під зливний пробкою краще замінити. Обов'язковій заміні підлягає масляний фільтр, який попередньо необхідно заповнити свіжим маслом. І останнім кроком стане заливка нового масла. Регулярна та своєчасна заміна масла обереже вузли та деталі автомобіля від передчасного зносу, і обійдеться це набагато дешевше, ніж купити запчастини для Фольксваген, «Мерседеса» або іншої іномарки.

Багатьох автовласників цікавить питання, яке краще вибрати масло. Певної відповіді на це питання немає, сьогодні вибір масел настільки великий, що кожен, навіть самий вимогливий покупець знайде саме те, що задовольнить його потреби. Але все ж деякі загальні рекомендації щодо вибору масла існують. По-перше, слід визначитися, яку суму автовласник готовий витратити через кожні десять тисяч пробігу. Наприклад, в автомобіль, старше десяти років не має сенсу заливати синтетичне масло, оскільки сальники на старому двигуні напевно зношені, і масло через них стане тікати швидше, ніж на новому моторі. Пов'язано це з тим, що синтетичні масла володіють меншою в'язкістю, чим мінеральні або напівсинтетичні. Нерідко заміна синтетичного масла на мінеральне знижує його витрату.

Фірм, що виробляють масло сьогодні існує дуже багато, відповідно, але в той же час існує і безліч підробок. Якщо є впевненість у відповідності вмісту пляшки написи на етикетці, то практично завжди якість пропорційно ціні, тобто, чим вище ціна, тим вище і якість. Правда, буває і таке, що куплене в дорогому магазині і налите в красиву каністру масло виявляється підробкою. Тому слід купувати масло в одному і тому ж перевіреному місці, а ще краще - у знайомих продавців.

Прочитано 1411 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


Кожаная куртка "Силика" ("Silica")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
 1.00 EUR