( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » З Європи до Росії на авто
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 16 Июля 2012 22:58

З Європи до Росії на авто

Автор 


З Європи до Росії на авто На сьогоднішній день найбільш зручним способом при транспортуванні вантажу вважається автомобільний. Він поєднує в собі як швидкість доставки, так і терміни. Відмітна особливість даного методу, це отримання вантажу з рук в руки. У вас не буде потреби ходити по вокзалах або портам, весь товар вам привезуть до дверей будинку або офісу. Дуже зручно здійснюється перевезення на авто з Європи вантажу, тому що саме автотранспорт найдешевший і його найлегше контролювати в дорозі.

При доставці вантажу з Європи в Росію у вас не виникне жодних проблем при проходженні кордону. Коли перевозиться вантаж за допомогою автотранспорту, охороняти його набагато легше, як і супроводжувати.

Сьогодні багато фірм з радістю нададуть свої автомобілі для подібного роду транспортування вантажу. У них є так само причепи, які здатні перевозити великі партії товарів і економити тим самим ваші гроші на замовленні другого автомобіля. Крім усього іншого такі фірми будуть раді оформити за вас всі документи, в тому числі супровідні, і послуги з охорони вантажу. У перелік послуг входить: оформлення вантажу на митниці, супровід і охорона під час шляху, зберігання і обов'язково складання маршруту шляху. Тому вибрати компанію, якій ви зможете довірити всі процедури, є важливим кроком.

Так само ви можете успішно поєднувати мульти модальні методи транспортування. Адже не завжди є можливість перевести в певні регіони Росії вантаж. Для цих цілей відмінно підходять як морські транспортні засоби, так і авіаперевезення. Адже відомо, що для продуктивного спільного співробітництва необхідне точне дотримання всіх термінів. Тому необхідно обговорити всі види транспорту, які дозволяють доставити вантаж якомога вигідніше. Для того щоб при перевезенні не виникло позаштатних ситуацій водій повинен завжди мати при собі весь необхідний перелік документів.

Якщо водія зупинить інспектор ГИБДД він має право вимагати накладну на товар, більше він не може нічого вимагати від водія. Саме тому водій, який буде здійснювати перевезення вантажу з Європи повинен мати при собі весь список необхідних документів. Перерахуємо ці самі документи: ліцензійна картка та копія про співпрацю з замовником. Якщо вам необхідно відправити вантаж з розряду небезпечних, то необхідно мати відповідний документ який містить інформацію про рівень небезпеки і необхідно оповістити все інспекції ГИБДД на шляху транспортування.

 Як правило, з Європи привозять товари, які швидко псуються, відповідно для них необхідні ще деякі документи. А це: карантинний сертифікат, санітарний паспорт і контроль над температурними показниками. Якщо ви вирішили перевозити фрукти або овочі необхідно мати сертифікат про їх якість, якщо тварин, то довідку з ветеринарної клініки. Всі ці довідки допоможуть вам без будь-яких проблем перетинати кордони між країнами, і у вас не виникне проблем на кордоні або зі службами безпеки тієї чи іншої країни.

 

Прочитано 1047 раз Последнее изменение Понедельник, 30 Мая 2016 10:34
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная мотокуртка "СиАр" ("CR")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville GTX
Мотоботы Puma Bonneville GTX
 1.00 EUR


SHIRO SH-835 VIPER SHIRO SH-835 VIPER
SHIRO SH-835 VIPER SHIRO SH-835 VIPER
 1.00 EUR