( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » З чого варто починати тюнінг власного автомобіля
Суббота, 18 Авг 2018
Понедельник, 07 Ноября 2011 13:50

З чого варто починати тюнінг власного автомобіля

Автор 

По-перше, вона прямо залежить від крутного моменту двигуна і його потужності, а по-друге, від підбору передач КПП. При бажанні приросту крутного моменту в зоні низьких оборотів, його можна отримати, збільшивши робочий об'єм двигуна. У свою чергу розподільний вал забезпечить найбільшу потужність і крутний момент в зоні високих оборотів. Простіше кажучи, для отримання хорошої динаміки розгону, малооб'ємної двигуна буде недостатньо.
Але який саме распредвал і робочий об'єм вибрати? Наприклад, обсяг 1600 куб.

см., при распредвали не «верховому». Такий обсяг є універсальним, працюючим по всьому діапазону оборотів. Якщо дозволяють гроші, можна змінити форму каналів і збільшити їх діаметр, встановити полегшені "Т-образні» клапани і їх бронзові направляючі втулки, а так само і змінити форму камери згоряння. При проведенні такого роду операції, значно покращаться процеси по наповненню, згорянню суміші, а так само і відведенням відпрацьованого газу. Це збільшить потужність двигуна. Можна і провести тюнінг випускної системи, проте, не дивлячись, що він дає додаткову надбавку до потужності, він досить дорогий.
Покращує розгін і правильний підбір комплектації КПП. Завдяки цьому він стає більш рівномірним. Для цього необхідно змінити ряд додаткових відносин так, щоб не було розриву між передачами. Скорочення головної пари трохи покращує розгін, завдяки тому, що всі передачі починають змінюватися пропорційно, і відносини між ними залишаються колишніми. В автомобілях з тюнінгом найчастіше перша передача або подовжується, або залишається стандартною, а решта скорочуються.
Для того, щоб збільшити ефективність, треба поставити попереду вентильовані диски досить великого діаметру і зі збільшеною продуктивністю вакуумний підсилювач. Також позитивний ефект можна отримати і при установці задніх дискових гальм. Щоб поліпшити керованість, встановлюються жорсткі газово-масляні амортизатори, «прогресивні» пружини, кронштейни розтяжок або балка з жорсткими сайлентблоками, передній стабілізатор збільшеного діаметру і пластини негативного розвалу задніх коліс.

Прочитано 932 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны "Кёрв" ("Curve")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Classic
Мотоперчатки BUSE Classic
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка BUSE Riva
 1.00 EUR