( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » З чого почати перетворення вашого автомобіля?
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 12 Октября 2012 11:10

З чого почати перетворення вашого автомобіля?

Автор 

З чого почати перетворення вашого автомобіля?
Можливостей у сучасного тюнінга так багато, що часто власник автомобіля просто губиться в їх удосталь. Тюнінг повинен обов'язково йти рука об руку не тільки з фінансовими можливостями замовника, але і його хорошим смаком, що, на жаль, спостерігається далеко не завжди. Якщо ви не хочете перетворити свій автомобіль в набір ефектних, але ніяк не поєднуються один з одним елементів, перш ніж почати його перетворення, необхідно ретельно продумати: а чого, власне кажучи, ви збираєтеся добитися за допомогою тюнінга?

Якого стилю ви плануєте досягти в результаті? Від цього буде залежати і кількість, і характер додаткових елементів, які ви встановите на свій автомобіль.

Багато хто вважає, що найбільш простим і в той же час ефектним, впадає в очі елементом стане робота над колесами. Визначте, який малюнок ви хотіли б бачити на дисках свого автомобіля і якого розміру вони мають бути. Дуже часто зустрічаються ситуації, коли недосвідчений автовласник, залучений чудовим зовнішнім виглядом дисків, підбирає до них гуму і з розчаруванням переконується, що колеса просто занадто великі для наявних арок. Тому свої апетити слід погоджувати з реальними характеристиками автомобіля. В принципі, колеса можна підігнати якщо не під розмір, то під форму арок - це досягається використанням пластикових накладок. Якщо ж власник автомобіля просто не в силах відмовитися від уподобаних їм дисків, проблема може бути вирішена зміною форми крила автомобіля.

Наступним елементом тюнінга вашого авто може стати установка переднього спойлера. Робити це рекомендується не до, а після заміни коліс, так як установка спойлера обов'язково повинна враховувати величину виносу коліс. Тут автовласника знову чекають муки вибору, адже різноманіття спойлерів сьогодні досить велике. Як показує досвід, найбільше до душі вітчизняним любителям тюнінгу припали спойлери, які можна віднести до спортивних. Такі спойлери відрізняються наявністю великих отворів для повітрязабірників. Ці отвори прикриваються крупноячеистой алюмінієвою сіткою. У спортивних автомобілях такий спойлер виконує цілком конкретну функцію, на звичайний автомобіль він встановлюється в основному як декоративний елемент.

 Спойлери можуть мати різну конструкцію. Є моделі, які вимагають демонтажу бампера, так як встановлюються замість нього. Інші монтуються прямо на бампер. Встановивши спойлер, власник автомобіля може не тільки насолодитися його перетвореним зовнішнім виглядом, а й отримує можливість його подальшого удосконалення. Адже в спойлер можна встановити додаткові фари. Крім цього, спойлер дозволяє забезпечити охолодження передніх гальмівних дисків. Якщо ж вид власного автомобіля не здається вам досить агресивним, відсутні якості його «фейсу» можна надати установкою альтернативної оптики.


На этот раз я точно решила купить диплом Москва, это же высшее образование, оно всегда нужно. Ведь высокооплачиваемая работа без диплома я думаю мало кому светит. Так что знаю, что компания "Диплома" мне в этом поможет, много хороших отзывов слышала, обращаться буду именно сюда.

 

Прочитано 879 раз Последнее изменение Пятница, 12 Октября 2012 11:10
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


Мотокомбинезон BUSE Spa Kombi
Мотокомбинезон BUSE Spa Kombi
 1.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 V2
Мотоботы Puma 1000 V2
 1.00 EUR