( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Який обрати автомобіль
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 12 Февраля 2013 08:58

Який обрати автомобіль

Автор 

Який обрати автомобіль
Який вибрати автомобіль Автомобільний ринок в Росії давно вже перестав обмежуватися вибором тільки вітчизняних марок. Але сучасний асортимент часто значно ускладнює процес вибору. Знайти прийнятне поєднання ціни, якості та престижу вдається далеко не всім і не завжди.

 Головне питання, яке стоїть перед покупцем: купувати нову машину або задовольнитися уживаною моделлю? Виходити варто, перш за все, з власних фінансових можливостей. Безумовно, розвинена кредитна система може полегшити проблему браку коштів, проте завжди варто розглядати не тільки поточний момент, а й перспективу.Як і у випадку з покупкою гуми, на наступний сезон, як правило, втрачається більше половини ціни шини через сильний зносу, так і у випадку з автомобілем. Новий «авто», який був куплений з заводу-виробника або у офіційного дилера, здатний втратити до третини своєї вартості в перші ж кілька років експлуатації. Це обумовлено, перш за все, тим, що відбуватиметься постійний знос основних агрегатних вузлів. Крім того, загубиться і можливість проводити технічне обслуговування автомобіля в авторизованому сервісному центрі, що значно може позначитися на бюджеті нового власника.

Між тим стара машина іноді має незаперечні переваги перед «свіжої» моделлю. Наприклад, навіть купуючи базову комплектацію з рук в руки, можна сподіватися на те, що в автомобілі будуть встановлені литі диски 16 дюймів, непогана аудіосистема і ще цілий ряд приємних «бонусів», з якими старі власники, як правило, розлучаються при укладанні угоди купівлі -продажу.

Ще один важливий момент - престижність автомобіля. У Росії чомусь цьому приділяється недозволено багато уваги. Значно більшою популярністю користуються автомобілі знаменитих європейських, американських і японських марок. У той час як продукція корейців-менш імениті європейські бренди незаслужено можуть бути забуті. Тим часом серед таких моделей зустрічаються автомобілі, здатні помітно перевершити за функціоналом і надійності своїх престижних побратимів. Ні для кого не секрет, що часто розкручений бренд вимагає доплати тільки за впізнавану емблему на радіаторних гратах.

 При проведенні нехитрих підрахунків можна натрапити на задоволені цікаві висновки. Приміром, новий автомобіль вартістю в 20 000 доларів, зазвичай потребують з бюджету близько 300-400 $ щомісяця. У цю суму входять як прямі витрати, так і втрати, які продавець понесе при продажу. Чи варто це того чи ні, кожен має вирішувати для себе сам. Непоганим стимулом для придбання щойно виготовленого автомобіля можуть стати численні акції дилерів, які дозволяють купити машину з непоганою знижкою, тим більше що разом з ними зазвичай проходить і розпродаж шин, які ніколи не завадить купити на кілька сезонів вперед, для забезпечення власної безпеки і впевненості на дорозі.


Давно ищете работу, но безуспешно? Тогда заходите на портал http://www.jobmax.ru/nauka. Здесь у нас есть достаточно много вакансий в сфере Наука, о которой возможно вы давно уже мечтали. Это высокооплачиваемая работа, которая принесет вам не только деньги, но и удовольствие.

Прочитано 884 раз Последнее изменение Вторник, 12 Февраля 2013 08:58
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка BUSE Riva
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Short Race
Мотоботы BUSE Short Race
 1.00 EUR


Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
 1.00 EUR