( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Якість бензину починається з детонаційної стійкості
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 19 Августа 2011 10:00

Якість бензину починається з детонаційної стійкості

Автор 

Всім відомо, що собою являє бензин, і якими властивостями він відрізняється. Однак, вибираючи паливо для своєї машини, не всі водії чітко собі уявляють, на чому конкретно базується поняття якості цієї суміші. І що потрібно враховувати, прагнучи на бензині заощадити без збитку для двигуна машини.
Так, для початку, якість бензину, на якому працює більшість моделей вітчизняного виробництва (будь то ваз, лада або москвич) і близько 62% іномарок , починається з детонаційної стійкості. Детонація - незмінний процес, що супроводжує застосування бензину, являє собою акт швидкого вигорання робочої суміші.

А його продуктом стає ударна хвиля, яка утворюється в камері згоряння двигуна. Спостерігається детонація в будь-яких процесах, в яких бере участь бензин. Але рівень ударної сили, яка і може вивести силовий агрегат з ладу, буває різним.
Висока детонація - наслідок застосування низькосортного бензину або неправильної експлуатації силового механізму машини. З найбільш поширених причин виникнення детонації виділяють 3 особливо небажаних.
1. Коли сорт палива не підходить для двигуна заданого ступеня стиснення. Іншими словами, бензин відрізняється дуже низьким октановим числом.
2. При ранньому запалюванні детонація теж можлива. За умови, що в камері згоряння вже накопичився надлишок нагару.
3. Запуск двигуна в умовах низької частоти обертання коленвала або відкритої дросельної заслінки. Це той самий випадок, коли детонація супроводжує рух машини на підйом в режимі «внатяг» без переходу на нижчу передачу.
Коли детонація стає продуктом необхідного маневру - вимушеним і недовгим - особливо небезпечної її не вважають. Але при тривалій детонації, при постійному використанні низькосортного бензину автомобіль піддається серйозній небезпеці. А враховуючи, що навіть на двигуни вітчизняних авто марки, наприклад, нива ціна не відрізняється особливою доступністю, даному фактору варто приділяти найпильнішу увагу.
Бензин високої детонаційної стійкості - і є те саме дороге, якісне та безпечне для машини паливо, яке варто вибрати грамотному водієві. Але тут теж є свої нюанси. Оскільки досягається високий рівень цього показника двома шляхами. По-перше, коли в суміш додається тетраетилсвинець. І на виході виходить етилований бензин - заборонений в Європі, високотоксичний і вельми небезпечний для здоров'я людини. По-друге, отримання неетильованого бензину через складну технологічну обробку з метою підвищення вмісту високооктанових компонентів в розчині.

Диетолог цены на услуги которого в последнее время существенно возросли в силу увеличения популярности услуг профессионалов данной отрасли, это врач который непосредственно беспокоится о вашем здоровье. В первую очередь врач диетолог выбирает диеты. Он помогает выбрать питание правильно. Опытный врач диетолог непременно предусматривает состояние самочувствия.

Прочитано 1443 раз Последнее изменение Четверг, 06 Сентября 2012 14:38
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоботы Puma Brutale GTX
Мотоботы Puma Brutale GTX
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Brutale
Мотоботы Puma Brutale
 1.00 EUR


Кожаные мотоштаны "ДжиТи" ("GT")
Кожаные мотоштаны
 1.00 EUR