( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Якісне обладнання для сто - швидко окупається і примножується
Пятница, 20 Апр 2018
Пятница, 12 Августа 2011 15:57

Якісне обладнання для сто - швидко окупається і примножується

Автор 

Шиномонтажне обладнання Сьогодні автомобільний бізнес процвітає. Ця сфера надання послуг одна з найприбутковіших, що динамічно розвиваються і перспективних. Така ситуація характерна не тільки для нашої країни, а й для всього світу. І це можна пояснити: з кожним роком кількість машин на наших дорогах стає все більше. А машина - це всього лише техніка, яка ламається, виходить з ладу і просто вимагає регулярного обслуговування.
Кожен автовласник стикався з необхідністю ремонту автомобіля. І всім потрібно, щоб це було зроблено не просто швидко, а терміново.

Але терміновість і якість не так легко поєднувати, тому дуже важливо знайти СТО, яке намагається не просто заробити, як можна більше грошей, а задовольнити запити клієнта настільки, щоб він в майбутньомуобладнання для кузовного ремонту повернувся саме до них.
Ремонт машини - це кваліфіковані майстри і якісне обладнання для автосервісу. Саме так. Одне без іншого бути не може. Як би досвідчений і професійний не був майстер, він зможе оперативно і швидко обслужити клієнта, тільки маючи на руках відповідне обладнання для автосервісу.
Сучасні СТО радують різноманітністю послуг.
Наприклад, шиномонтажне обладнання дозволяє провести всі необхідні маніпуляції з колесами: їх збірку і розбирання, прокатку і балансування, а також правку дисків. Крім того, саме ця техніка окупається в мінімальні терміни.
Діагностичне обладнання дає просто величезні можливості для подальшого розвитку цього бізнесу. Адже, приміром, використовуючи мотор-тестери можна виявити несправності і дефекти автомобіля.
Крім того, сьогодні користуються величезним попитом різні технічні пристосування для здійснення кузовних робіт: зварювальне обладнання, споттер,обладнання для кузовного ремонту і багато іншого.
У зв'язку зі збільшенням кількості авто на наших дорогах, збільшилася і кількість ДТП. Тому додатковий прибуток власнику СТО може принести устаткування для фарбування наприклад, таке як фарбувальна камера. Це останній штрих, який перетворить «биту» машину в «небиту», старий автомобіль на новий.
Чим різноманітніше ви придбаєте устаткування для вашого СТО, тим більший спектр послуг зможете надавати, а значить, вартість витрат дуже швидко окупиться.
Саме якісне обладнання для автосервісу дає можливість привести машину в бездоганний вигляд.

Прочитано 798 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Сирена" ("Siren")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Short Track
Мотоперчатки BUSE Short Track
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville GTX
Мотоботы Puma Bonneville GTX
 1.00 EUR