( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Якісне обладнання для сто - швидко окупається і примножується
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 12 Августа 2011 15:57

Якісне обладнання для сто - швидко окупається і примножується

Автор 

Шиномонтажне обладнання Сьогодні автомобільний бізнес процвітає. Ця сфера надання послуг одна з найприбутковіших, що динамічно розвиваються і перспективних. Така ситуація характерна не тільки для нашої країни, а й для всього світу. І це можна пояснити: з кожним роком кількість машин на наших дорогах стає все більше. А машина - це всього лише техніка, яка ламається, виходить з ладу і просто вимагає регулярного обслуговування.
Кожен автовласник стикався з необхідністю ремонту автомобіля. І всім потрібно, щоб це було зроблено не просто швидко, а терміново.

Але терміновість і якість не так легко поєднувати, тому дуже важливо знайти СТО, яке намагається не просто заробити, як можна більше грошей, а задовольнити запити клієнта настільки, щоб він в майбутньомуобладнання для кузовного ремонту повернувся саме до них.
Ремонт машини - це кваліфіковані майстри і якісне обладнання для автосервісу. Саме так. Одне без іншого бути не може. Як би досвідчений і професійний не був майстер, він зможе оперативно і швидко обслужити клієнта, тільки маючи на руках відповідне обладнання для автосервісу.
Сучасні СТО радують різноманітністю послуг.
Наприклад, шиномонтажне обладнання дозволяє провести всі необхідні маніпуляції з колесами: їх збірку і розбирання, прокатку і балансування, а також правку дисків. Крім того, саме ця техніка окупається в мінімальні терміни.
Діагностичне обладнання дає просто величезні можливості для подальшого розвитку цього бізнесу. Адже, приміром, використовуючи мотор-тестери можна виявити несправності і дефекти автомобіля.
Крім того, сьогодні користуються величезним попитом різні технічні пристосування для здійснення кузовних робіт: зварювальне обладнання, споттер,обладнання для кузовного ремонту і багато іншого.
У зв'язку зі збільшенням кількості авто на наших дорогах, збільшилася і кількість ДТП. Тому додатковий прибуток власнику СТО може принести устаткування для фарбування наприклад, таке як фарбувальна камера. Це останній штрих, який перетворить «биту» машину в «небиту», старий автомобіль на новий.
Чим різноманітніше ви придбаєте устаткування для вашого СТО, тим більший спектр послуг зможете надавати, а значить, вартість витрат дуже швидко окупиться.
Саме якісне обладнання для автосервісу дає можливість привести машину в бездоганний вигляд.

Прочитано 879 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE BolDor
Мотокуртка BUSE BolDor
 1.00 EUR


Кожаная куртка "GT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR


SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
 1.00 EUR