( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Яке СТО вибрати для ремонту свого вантажного автомобіля?
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 23 Января 2013 23:17

Яке СТО вибрати для ремонту свого вантажного автомобіля?

Автор 

Яке СТО вибрати для ремонту свого вантажного автомобіля?
Яке СТО вибрати для ремонту свого вантажного автомобіля? Ті компанії, які займаються безпосередньо ремонтом вантажних автомобілів, у своєму розпорядженні мають станцію технічного обслуговування. Там, як правило, і здійснюється ремонт вантажівок на належному рівні. Насправді, дуже важливо, щоб та чи інша компанія, що здійснює таку діяльність, мала сертифікати відповідності Держстандарту на всі види вироблених нею ремонтних робіт.

Звернувшись в СТО, ви можете зробити, як гарантійний, так і післягарантійний ремонт вантажних авто будь-якої складності.

До того ж фахівці запропонують провести контрольно-діагностичні роботи, які дозволять виявити всілякі недоліки. Як відомо, ремонт автомобілів вантажних вимагає дуже уважного огляду всіх систем пневматики, гідравліки і електрики в машині. Звичайно, особливу увагу слід звернути саме на паливну систему, а також на систему управління вантажної машини. Варто звертатися до виключно перевірені СТО, в тому випадку, якщо вам потрібне якісне обслуговування транспортного засобу, щоб уникнути багатьох неприємних моментів.

Чим відрізняється гарна станція технічного обслуговування від поганий, і що вона може запропонувати?

• По-перше, там працює підготовлений, професійний персонал майстрів, механіків і діагностів, які проходять постійну стажування саме в системі підготовки вантажних автомобілів.

• По-друге, є всі необхідні інструменти потрібне обладнання для вирішення найрізноманітніших завдань.

• По-третє, існують спеціальні засоби діагностики і контролю всіх систем вантажного автомобіля.

• По-четверте, є постійно оновлювана технічна ремонтна документація.

• По-п'яте, ремонтна зона в хороших СТО завжди простора (часом вона буває більше 1700-2000 кв.метрів). Це дозволяє одночасно обслуговувати до п'ятнадцяти автомобілів або близько чотирьох автопоїздів. Якщо ваш вантажний автомобіль має підвищені габарити, то також не проблема його обслужити в такій станції технічного обслуговування.

• По-шосте, на спеціалізованому СТО вам напевно зможуть запропонувати виключно якісні оригінальні запчастини.

Слід зазначити, що на сьогоднішній день саме вантажний автосервіс користується популярністю. Він є широко затребуваним не тільки у приватних власників автобусів і вантажної техніки, але і найбільших підприємств, які займаються вантажними перевезеннями. Якщо вам потрібно провести ремонт вантажних автомобілів, пам'ятайте: основною вимогою, що пред'являється до вантажного сервісу, є якість і надійність виконуваних робіт.

 Коли технічним сервісом пропонується широкий спектр робіт, послуг з ремонту, а також з обслуговування вантажного автомобільного транспорту, це, безперечно, радує клієнта. Крім ремонту коробки передач, двигуна, заміни зчеплення, ремонту паливної апаратури та проведення комп'ютерної діагностики автомобілів, завжди центри пропонують техобслуговування вантажівок, а також причепів, напівпричепів, ремонт підвіски і гальмівної системи, шиномонтаж і т.д. Прекрасно, коли в одному місці можна зробити весь необхідний ремонт. 


Я считаю, что беговые дорожки и эллипс-тренажеры - это такая вещь, которая должна быть в доме, если нет времени на пробежки по парку и вы хотите всегда выглядеть красиво и держать себя в форме. Я покупала беговые дорожки на сайте http://кардиотренинг.рф/, так как цены там довольно таки приемлемые. Также и эллипс-тренажеры здесь покупала, качество супер, так что покупками осталась довольна.

Прочитано 1112 раз Последнее изменение Среда, 23 Января 2013 23:17
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха ACERBIS Net Koerta
Черепаха ACERBIS Net Koerta
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Юнион" ("Union")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


ROCC 729 Full Carbon
ROCC 729 Full Carbon
 1.00 UAH