( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Як відремонтувати передню підвіску на мерседесі
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 18 Июля 2011 23:27

Як відремонтувати передню підвіску на мерседесі

Автор 

Після того, як зняли колесо, потрібно підставити підставку під нижній важіль. Тут кульова опора запресована в нижньому важелі підвіски - це не повинно лякати. Випрессованную її не складає ніяких труднощів. На автосервісах для цього використовуються пристосування з гідравлічним приводом, проте можна і без нього обійтися, вдавшись до простої кувалди середніх розмірів.
Вкрай важливо, щоб верхня частина запресованої опори була чистою. В цей зв'язку верхню її частину слід очистити від іржі і бруду.

Обстукаєте важіль підвіски. Знімаємо цапфу підвіски з пальця кульової опори. Для цього виймаємо фіксуючий болт з гайкою «на 19». Якісно обстучав важіль, хорошим ударом по пальцю кульової опори вибиваємо її. Як правило, буває достатньо для цього декількох ударів. Але якщо не виходить, то це означає, сто було погано обстукати посадочне місце. Операцію в такому випадку доведеться повторити.
Перш, ніж запресувати нову кульову опору, очищаємо металевою щіткою посадочне місце на важелі, а відповідну частину змащуємо консистентним мастилом. Зепрессовиваем на місце нову кульову опору за допомогою звичайної струбцини, і розгортаємо її так, щоб виїмка, що знаходиться на пальці, була повернута на пружину підвіски.
Якщо розглянути кульові опори W123 і W126, то тут не все так просто. Для їх заміни необхідно попередньо знявши гальмівний диск із захисним кожухом і супорт, демонтувати цапфу підвіски в зборі з маточиною, і затиснувши їй в тески, демонтувати рульової важіль. Пройшовши всю цю процедуру можна розпочинати вибивати кульову опору.
Для того, щоб запресувати нову опору, необхідно виточити оправлення. Щоб не пошкодити при запресовуванні захисний чохол, його на час краще видалити. Якщо говорити про заміну верхніх важелів підвіски, то тут проблем ніяких не виникає - кульова опора надходить в запчастини в зборі з верхнім важелем.

Прочитано 882 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Milano
Мотокуртка BUSE Milano
 1.00 EUR


SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
 1.00 EUR