( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Як відкрити власний автосервіс
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 12 Июля 2011 06:25

Як відкрити власний автосервіс

Автор 

Обладнання і проектування автосервісу

У першу чергу, потрібно правильно підібрати місце для автосервісу, площа якого повинна бути не менше 4 соток. Майбутній автосервіс повинен бути віддалений від житлових будинків на 50 метрів і більше. Перед початком будівництва необхідно отримати дозволи від СЕС, пожежної служби та ДАІ. Одним з головних умов будівництва автосервісу є близькість до автомагістралей і великих дорогах, щоб якомога більше число автолюбителів могло скористатися його послугами. Наявність зручної та централізованої системи каналізації - одна з необхідних умов вибору місця розташування автосервісу.Бажаючі відкрити свій автосервіс часто не можуть вирішити, чи взяти ділянку під нього в оренду, виплачуючи власнику певну суму, або викупити його. Так як оплата оренди має тенденцію до підвищення, правильним рішенням буде покупка ділянки, що надалі вплине на зростання і збільшення прибутків підприємства.

Обладнання для автосервісу ; Важливими складовими успішної роботи автосервісу є гарне обладнання для автсервісаі кадровий підбір. Необхідно подбати про залучення до роботи досвідчених фахівців. При цьому важливо не забувати, що досвід, знання і вміння повинні добре оплачуватися. Відкриття автосервісу вимагає обов'язкової купівлі обладнання необхідного для технологічного процесу ремонту (підйомник, фарбувальна камера, стенд для ремонту кузовів автомобіля, зварювальне обладнання, обладнання для шиномонтажу, компресор, обладнання для заміни масла і технологічних рідин, установка для заправки кондиціонерів, обладнання для поста мийки автомобіля і багато іншого). Їх вибір досить різноманітний. Підходити до питання вибору обладнання для автосервісу потрібно з максимальною серйозністю, тому що це більшою мірою впливає на ефектівность всього автосервісного підприємства.

Пріоритетними роботами в переліку послуг автосервісу можна вважати ремонт двигуна, балансування коліс, заміну зчеплення і редуктора керма. Продуктивним вважається популярний останнім часом ремонт інжекторного двигуна. Це прибуткова послуга, але вимагає великих капіталовкладень для забезпечення діагностичних робіт.

При відкритті будь-якого бізнесу, спочатку складається бізнес-план, який допоможе втілити бажане в дійсність.

Прочитано 1348 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Textiljeans
Мотоштаны BUSE Textiljeans
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Lederjeans
Мотоштаны BUSE Lederjeans
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Regenstiefel
Мотоботы BUSE Regenstiefel
 1.00 EUR