( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Як вибрати старий автомобіль
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 28 Июня 2011 21:39

Як вибрати старий автомобіль

Автор 

Люди, які не мають свого автомобіля, здавалося б, мають не так мало інших варіантів пересування. Це і різні види громадського транспорту, і таксі. Але все ж багато рано чи пізно приходять до думки, що непогано б обзавестися і власною машиною. Але не у всіх є можливість придбати новий автомобіль. Чи не привід для відчаю! Можна звернути увагу на старі транспортні засоби, серед яких можна відшукати чимало гідних примірників. На що необхідно звернути увагу при купівлі вживаного автомобіля, а головне, де його придбати?

Найкраще купувати старий автомобіль у хороших знайомих. Адже це не тільки дозволяє уникнути обману. Якщо ви достатній час спілкуєтеся з цією людиною, то неодноразово бачили і його машину і встигли скласти про неї думку. Проте не завжди надається така можливість, тому доводиться користуватися іншими варіантами: купувати машину в автосалоні, на авторинку чи за оголошеннями. Якщо ви вибрали останній варіант, то варто стежити за появою таких оголошень і реагувати негайно - інакше можете втратити хорошу машину.

Деякі з тих, хто вирішив придбати старий автомобіль, бояться, що він виявиться з дефектами. Однак було б дивно, якби б / у машина виявилася б зовсім без них. Потрібно звертати увагу не на дефекти, а на те, наскільки продуктивною буде робота автомобіля при їх наявності і чи можливо їх виправити.

Краще доглянути відразу кілька варіантів, щоб розширити можливість вибору. При цьому кожен автомобіль необхідно перевіряти дуже ретельно, адже ви хочете, щоб машина не тільки служила довгий час, а й вимагала якомога менше вкладень (фінансових, часових і т.д). Виробляти уважний огляд слід як зовні, так і зсередини. Адже якщо салон знаходиться не в дуже хорошому стані, означає, що колишній власник автомобіля приділяв машині недостатньо уваги і можуть виявитися й інші ушкодження. Але найбільше часу буде витрачено на огляд кузова. Адже саме дефекти кузова виправити найскладніше. Вони, в свою чергу, можуть погіршити керованість автомобіля і зробити його менш зручним.

Фахівці радять робити огляд уживаного автомобіля мовчки і не вступати в дискусії з продавцем, показуючи йому, що ви помітили той чи інший дефект. Знавці стверджують, що покупець, який упевнено тримається і не дає себе збити з пантелику, має всі шанси придбати машину за адекватною ціною. Якщо ви не дуже добре розбираєтеся в автомобілях і можливі дефекти, то варто взяти з собою людину, яка має більш глибокі знання в даній сфері.

Прочитано 972 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 V2
Мотоботы Puma 1000 V2
 1.00 EUR


Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
 1.00 EUR