( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Як проводиться регулювання фаз газорозподілу на BMW X5
Понедельник, 20 Авг 2018
Понедельник, 16 Июля 2012 22:41

Як проводиться регулювання фаз газорозподілу на BMW X5

Автор 

Регулювання фаз газорозподілу проводиться, як правило, для поліпшення потужностних показників двигуна, а також для збільшення економічності і зниження токсичності вихлопних газів. На сьогоднішній день відомо два варіанти зміни фаз - це зрушення і маштабірованіе, причому обидва варіанти прийнятні при роботі з двигуном BMW X5 N52k.

Зрушення фаз реалізується більш простим способом і вимагає наявності двох розподільних валів - саме те, що ми і маємо в конструкції баварського двигуна. Регулювання фаз газорозподілу в цьому випадку відбувається при повороті спеціально передбаченого в конструкції вала, внаслідок чого й відбувається зменшення або збільшення відкриття клапанів.

 

Відкриття, до речі, залежить від кількості обертів двигуна. Варто зауважити, що збільшення тривалості відкриття клапанів, звичайно, додає потужності мотору, внаслідок надходження багатшою горючої суміші, однак має і зворотний медаль. На великих оборотах, а двигун BMW саме високоспритний, відбувається зниження дозарядки паливно-повітряної суміші, внаслідок значного зменшення кута клапана після того, як коленвал пройшов нижню мертву точку.

 

Для підготовлених фахівців ця процедура не є чимось незвичайним і проводиться досить просто, достатньо лише мати всі необхідні інструменти та пристосування. У першу чергу блокується колінчастий вал двигуна в положенні верхньої мертвої точки. Для цього, в конструкції двигуна передбачено спеціальне гніздо, куди вставляється штифт оригінальної конструкції, що входить в комплект інструмента для регулювання фаз газорозподілу.

 

На наступному етапі фіксується і распредвал в положенні верхньої мертвої точки за допомогою спеціального пристосування, що представляє собою рамку, що кріпиться на штатні місця. Потім міняється положення датчиків распредвалов, причому для їх закріплення в новому положенні є передбачені конструкцією спеціальні місця для установки контрящіх штифтів.

 

Після цього проводиться натягування ланцюга газорозподільного механізму, при якій необхідно дотримуватися збіг всіх настановних міток і зворотна збірка двигуна. На закінчення варто сказати, що потужності характеристики, що встановлюються на заводі, є стандартними, а точніше середніми, розрахованими на різні стилі руху, так що для тих, хто рухається не тільки на підвищених обертах і «ганяє» по трасі, варто все-таки залишити все так, як є. І останнє, не варто експериментувати самостійно з такою регулюванням або звертатися в сумнівний сервіс. В цьому випадку практично гарантований подальший дорогий ремонт.

 

Прочитано 900 раз Последнее изменение Среда, 15 Августа 2012 08:49
Оцените материал
(2 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Chopper
Мотоперчатки BUSE Chopper
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Torino
Мотокуртка BUSE Torino
 1.00 EUR


Защита шеи ACERBIS Nackenstabilisator
Защита шеи ACERBIS Nackenstabilisator
 1.00 EUR