( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Як правильно встановлювати автомобільні диски
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 17 Января 2013 22:21

Як правильно встановлювати автомобільні диски

Автор 

Як правильно встановлювати автомобільні диски
Як правильно встановлювати автомобільні диски  У той час коли заповітні автомобільні диски придбані, треба подбати про їх правильний монтаж. Звичайно, вдатися до допомоги фахівців сьогодні не є чимось негожим, і левова частка власників машин сміливо звертаються за допомогою в шиномонтаж, де досвідчені співробітники зроблять всі необхідні роботи. 

 Основне правило монтажу дисків - це їх правильний вибір. Якщо звертатися в конкретну компанію, що працює в рамках свого регіону, наприклад, що постачає автомобільні диски Воронеж, то тут є професійний менеджер, готовий відповісти на всі питання і дати потрібні рекомендації.

Неможливо при величезному асортименті товару відразу зорієнтуватися і навіть докладні каталоги іноді вводять в ступор великим обсягом інформації. Але типорозміри дисків знати необхідно, що істотно полегшить задачу правильного вибору.

У момент установки диска необхідно переконатися в тому, що:

- шпильки і прівалочная частина маточини повністю очищені від налиплого бруду, а також корозійного освіти;
- різьблення шпильки повинна бути повністю готова до процесу монтажу;
- прівалочной площині маточини щільно прилягають до колеса, і немає ніяких випадають деталей;
- диск на вісь авто встановлюється максимально щільно, без зазорів.

Вкрай важливо перевірити кріплення, а конкретно його відповідність конструкції. Перш за все, кріплення обов'язково повинен відповідати формі кріпильної поверхні, яка може бути конусоподібної, у вигляді площини або сфери. Також кріплення підходить машині по кроку різьблення, довжині і діаметру. Багато власників авто спочатку вирішують купити литі диски, а потім підбирають елементи кріплення. І це правильно, оскільки цей етап роботи вкрай важливий і впливає на подальшу безпеку пересування автомобіля.

В процесі затягування кріплення важливо зробити не менш шести обертів. Для цього робиться попередня затягування з моментом 40 Hм, а далі проводиться фіксація кріплення за встановленою схемою, яка може бути у вигляді хреста або зірки. При творі затягування застосовується динамічний ключ. Якщо проводиться монтаж литого диска, то перевірка кріплення повинна здійснюватися після пробігу кожних сто п'ятдесят-двісті кілометрів. Для цього необхідно перевірити надійність затягування болтів і при необхідності закріпити їх за всіма наявними правилами.

Для того, щоб при монтажі не пошкодити поверхню диска, не слід використовувати грузозацепи. Треба акуратно монтувати колесо і намагатися не залишати на його поверхні подряпин, поява яких може стати причиною виникнення корозії. Колеса краще мити миючими засобами, що мають нейтральний PH. Не варто експериментувати і намагатися очищати поверхні дисків за допомогою очищувача з вмістом аміаку, а також різних кислот. Якщо під час руху колеса стикалися з ділянкою шляху, що містить хімічно-активні речовини, то, після поїздки колеса слід промити рясним потоком проточної води. Не варто для видалення бруду з коліс використовувати суху ганчірку, оскільки її поверхня може пошкодити диск.

Якщо купувати литі диски Воронеж через інтернет-магазин, то постачальники обов'язково дають гарантію на товар і попереджають про відповідальність у разі неправильних дій з боку їх нового власника.

Гарантійне обслуговування не виконується, якщо:

- диск намагалися закріпити не відповідними кріпильними деталями;
- процес експлуатації супроводжувався дуже великими навантаженнями;
- при монтажі порушувалися правила установки кріплення;
- є явні пошкодження поверхні, а також її деформація;
- диск піддавався зварюванні і будь-який інший доопрацювання при високих температурах;
- при митті диска застосовувалися шкідливі речовини, що руйнують лакофарбову поверхню.

 При відсутності явних порушень в експлуатації нових автомобільних дисків виробник дає гарантію терміном на дванадцять місяців. Гарантія діє з моменту покупки колеса і при правильному оформленні всіх документів, що регламентують цей процес. Будь-який продавець кровно зацікавлений у тому, щоб мати потік задоволених покупців. Адже продаж автомобільних дисків - це практично безперервний процес, оскільки кількість машин з кожним днем зростає.

Прочитано 738 раз Последнее изменение Воскресенье, 13 Августа 2017 00:14
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Open Road
Мотоперчатки BUSE Open Road
 1.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 V2
Мотоботы Puma 1000 V2
 1.00 EUR