( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Як правильно встановлювати автомобільні диски
Пятница, 20 Апр 2018
Четверг, 17 Января 2013 22:21

Як правильно встановлювати автомобільні диски

Автор 

Як правильно встановлювати автомобільні диски
Як правильно встановлювати автомобільні диски  У той час коли заповітні автомобільні диски придбані, треба подбати про їх правильний монтаж. Звичайно, вдатися до допомоги фахівців сьогодні не є чимось негожим, і левова частка власників машин сміливо звертаються за допомогою в шиномонтаж, де досвідчені співробітники зроблять всі необхідні роботи. 

 Основне правило монтажу дисків - це їх правильний вибір. Якщо звертатися в конкретну компанію, що працює в рамках свого регіону, наприклад, що постачає автомобільні диски Воронеж, то тут є професійний менеджер, готовий відповісти на всі питання і дати потрібні рекомендації.

Неможливо при величезному асортименті товару відразу зорієнтуватися і навіть докладні каталоги іноді вводять в ступор великим обсягом інформації. Але типорозміри дисків знати необхідно, що істотно полегшить задачу правильного вибору.

У момент установки диска необхідно переконатися в тому, що:

- шпильки і прівалочная частина маточини повністю очищені від налиплого бруду, а також корозійного освіти;
- різьблення шпильки повинна бути повністю готова до процесу монтажу;
- прівалочной площині маточини щільно прилягають до колеса, і немає ніяких випадають деталей;
- диск на вісь авто встановлюється максимально щільно, без зазорів.

Вкрай важливо перевірити кріплення, а конкретно його відповідність конструкції. Перш за все, кріплення обов'язково повинен відповідати формі кріпильної поверхні, яка може бути конусоподібної, у вигляді площини або сфери. Також кріплення підходить машині по кроку різьблення, довжині і діаметру. Багато власників авто спочатку вирішують купити литі диски, а потім підбирають елементи кріплення. І це правильно, оскільки цей етап роботи вкрай важливий і впливає на подальшу безпеку пересування автомобіля.

В процесі затягування кріплення важливо зробити не менш шести обертів. Для цього робиться попередня затягування з моментом 40 Hм, а далі проводиться фіксація кріплення за встановленою схемою, яка може бути у вигляді хреста або зірки. При творі затягування застосовується динамічний ключ. Якщо проводиться монтаж литого диска, то перевірка кріплення повинна здійснюватися після пробігу кожних сто п'ятдесят-двісті кілометрів. Для цього необхідно перевірити надійність затягування болтів і при необхідності закріпити їх за всіма наявними правилами.

Для того, щоб при монтажі не пошкодити поверхню диска, не слід використовувати грузозацепи. Треба акуратно монтувати колесо і намагатися не залишати на його поверхні подряпин, поява яких може стати причиною виникнення корозії. Колеса краще мити миючими засобами, що мають нейтральний PH. Не варто експериментувати і намагатися очищати поверхні дисків за допомогою очищувача з вмістом аміаку, а також різних кислот. Якщо під час руху колеса стикалися з ділянкою шляху, що містить хімічно-активні речовини, то, після поїздки колеса слід промити рясним потоком проточної води. Не варто для видалення бруду з коліс використовувати суху ганчірку, оскільки її поверхня може пошкодити диск.

Якщо купувати литі диски Воронеж через інтернет-магазин, то постачальники обов'язково дають гарантію на товар і попереджають про відповідальність у разі неправильних дій з боку їх нового власника.

Гарантійне обслуговування не виконується, якщо:

- диск намагалися закріпити не відповідними кріпильними деталями;
- процес експлуатації супроводжувався дуже великими навантаженнями;
- при монтажі порушувалися правила установки кріплення;
- є явні пошкодження поверхні, а також її деформація;
- диск піддавався зварюванні і будь-який інший доопрацювання при високих температурах;
- при митті диска застосовувалися шкідливі речовини, що руйнують лакофарбову поверхню.

 При відсутності явних порушень в експлуатації нових автомобільних дисків виробник дає гарантію терміном на дванадцять місяців. Гарантія діє з моменту покупки колеса і при правильному оформленні всіх документів, що регламентують цей процес. Будь-який продавець кровно зацікавлений у тому, щоб мати потік задоволених покупців. Адже продаж автомобільних дисків - це практично безперервний процес, оскільки кількість машин з кожним днем зростає.

Прочитано 701 раз Последнее изменение Воскресенье, 13 Августа 2017 00:14
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный дождевик "Титан" ("Titan")
Цельный дождевик
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC Classic
Мотошлем ROCC Classic
 1.00 UAH
-15.00 UAH
Вы экономите: 16.00 UAH


SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
 1.00 EUR