( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Як поміститися в гаражі
Суббота, 18 Авг 2018
Понедельник, 25 Июля 2011 14:10

Як поміститися в гаражі

Автор 

Не секрет, що заїзд в гараж, - одне з найскладніших вправ, здача якого практикується в органах ДАІ. З року в рік автоінструктор повторює кожному учневі правила заїзду в гараж, але, як показує практика, багато автолюбителів віддають вчитися на власних помилках, випускаючи з уваги неоціненний досвід свого наставника. І все-таки, зробимо ще одну спробу в деталях розповісти про те, як же правильно заїжджати в гараж на транспортному засобі.

Перше, що повинен допомогти освоїти автоінструктор, - правильне управління автомобілем при русі заднім ходом.

Не рекомендується проводити перші уроки в реальних умовах, набагато безпечніше розпочати навчання з автоінструктора АКПП або МКПП на майданчику. Для цих цілей встановлюються візуальні обмежувачі, які використовуються для імітації кордонів гаража. Як правило, на перших порах автоінструктор робить широкий заїзд, поступово ускладнюючи завдання зменшенням габаритів акредитуючої житла для автомобіля. Але потрібно розуміти, що практика заїзду в реальних умовах не менш необхідна, але, на жаль, такі уроки можливі тільки з приватним фахівцем.

Здійснюючи заїзд в ліву сторону, потрібно пам'ятати про те, що і бублик керма повинна вивертатися в ліву сторону. При цьому автоінструктор АКПП або МКПП зобов'язаний акцентувати увагу на тій особливості, що під час маневру носова частина транспортного засобу зміщується вправо, тому необхідно контролювати простір на предмет наявності перешкод для руху. Найбільш складне в даній вправі - навчитися розміщувати автомобіль строго паралельно стінам гаража. Саме тому досвідчений автоінструктор завжди рекомендує заїжджати в приміщення повільно, роблячи кілька зупинок для контролю ситуації. І, нарешті, завжди пам'ятайте про те, що зафіксувавши автомобіль, потрібно вимкнути передачу, в іншому випадку, відпустивши зчеплення, ви станете свідком неприємного поштовху, який може спровокувати удар в задню стіну. Кожен автоінструктор АКПП і МКПП рекомендує спочатку глушити мотор автомобіля і тільки після цього відпускати педаль зчеплення.

Пам'ятайте, запорука вашого успіху криється у кількості практичних годин і професіоналізмі автоінструктора, тому до вибору школи слід підходити з особливою увагою. Тільки так можна уникнути маси помилок, що тягнуть за собою матеріальні збитки.

Узнайте свежие новости Dacia Lodgy на Daciaclubmd.ru

Прочитано 1591 раз Последнее изменение Четверг, 02 Августа 2012 16:12
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 620 uni
Мотошлем ROCC 620 uni
 1.00 UAH


Мотоперчатки BUSE Rookie
Мотоперчатки BUSE Rookie
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Testastretta
Мотоботы Puma Testastretta
 1.00 EUR