( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Як підібрати радар детектор?
Понедельник, 16 Июл 2018
Среда, 01 Августа 2012 22:02

Як підібрати радар детектор?

Автор 


Як підібрати радар детектор? Багато автомобілістів встигли оцінити переваги автомобільних радар детекторів, здатних попередити про місцезнаходження співробітників ГИБДД з лазерними радарами. Проте не можна плутати радар детектор з антирадаром. Останні призначені для придушення сигналів радарів і заборонені на території РФ. На відміну від них, радар детектори є пасивними приймачами, що сповіщає автомобіліста про наявність сигналів в різних діапазонах. В даний час вітчизняний та зарубіжний ринок пропонує широкий вибір даних пристроїв з різними характеристиками та якостями, і до їх вибору потрібно підходити особливо відповідально.


Як правило, діапазони частот, на які налаштовані детектори, відповідають діапазонам радарів співробітників ДПС - 10. 525 ГГц і 24.15 ГГц. Їх називають Х і К-діапазонами. Поступово вводиться в дію новий Ка-діапазон з частотою 34.7 ГГц. Для вимірювання швидкості об'єктів у більшості випадків сьогодні використовуються імпульсні радари з модульованим випромінюванням. Пристрої здатні визначити швидкість автомобіля з точністю понад 95% за 0,3 секунди. Для цього радар подає 4-6 коротких імпульсів малої шпаруватості сигналу, тривалість яких складає не більше 60 мс. 

Більшість популярних виробників враховують всі особливості радарів ДПС і оснащують свої вироби здатністю розпізнавати сигнали. Наприклад, радар детектор cobra корейського виробництва, випускається в спеціально адаптованої для Росії модифікації, що позначається маркуванням RU. Пристрій розпізнає сигнали в К, Х і Ка діапазонах частот. Інші варіанти детекторів від цього виробника також успішно застосовуються в РФ.

 Більшість детекторів проводиться в Китаї та Кореї, проте вироби корейських виробників справедливо можна назвати більш надійними і функціональними. Розробники пристроїв швидко реагують на появу нових режимів, вносячи в прошивку апаратів відповідні зміни. Після появи на російських постах ДПС нових детекторів «Сокіл», «Беркут» та «Іскра-1» виробники оснастили свої пристрої розпізнає їх режимом Ultra-X. Наприклад, радар детектор sho me від корейських виробників розпізнає сигнали в діапазонах Х, Ultra-X, K і Ka, будучи універсальним приладом. Важливо, що зазначені бренди використовують ліцензійні програми для створення своїх пристроїв навіть у бюджетному варіанті.


Сегодня множество людей выбирают между учебой в ВУЗе и покупкой диплома. Купить диплом ВУЗа государственного образца становится выгоднее, нежели отучится несколько лет и получить не всегда, то образование, которое будет необходимо для устройства на хорошую перспективную работу. Помимо сэкономленного времени, вы также потратите гораздо меньше средств и нервов, заказав диплом.

 

Прочитано 932 раз Последнее изменение Среда, 01 Августа 2012 22:02
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Schnurjeans
Мотоштаны BUSE Schnurjeans
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Brutale
Мотоботы Puma Brutale
 1.00 EUR