( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Як орендувати автомобіль за кордоном?
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 07 Сентября 2012 18:51

Як орендувати автомобіль за кордоном?

Автор 

Як орендувати автомобіль за кордоном? Останнім часом туристи все частіше використовують можливість самостійно подорожувати по світу. Знайомлячись з країною і бажаючи побачити якомога більше місцевих пам'яток за короткий проміжок часу, багато хто приходить до необхідності орендувати автомобіль.

 У західноєвропейських країнах прокат автомобіля - послуга, якою з успіхом користується близько 90% населення. Орендувати машину тут можна відразу ж після приїзду на вокзалі або в аеропорту. Існує можливість навіть забронювати автомобіль бажаної марки заздалегідь за допомогою Інтернету.

По всій Західній Європі відкриті представництва автопрокатних компаній, що користуються непорушним авторитетом і здатних гарантувати швидкий та якісний сервіс.

Однак багато мандрівники сьогодні відчувають нестримний потяг до відвідування різних екзотичних країн. І лише деякі з них, плануючи подорож, вивчаючи в Інтернеті всі можливі нюанси майбутньої поїздки, поряд із запитами в пошуковику «карта готелів Пунта Кана» або «пам'ятки Домінікани», не забудуть надрукувати сокровенне «оренда автомобіля в Домінікані». Однак побродивши по просторах всесвітньої мережі і детально вивчивши проблему, можна з'ясувати, що тарифи на прокат авто в цій республіці досить високі.

При оренді машини для підтвердження платоспроможності туристу доведеться пред'явити кредитну картку. При її відсутності вартість прокату виявиться воістину позамежної! Перш ніж покинути стоянку фірми автопрокату, слід письмово зафіксувати всі наявні на корпусі машини вм'ятини і подряпини.

Існує варіант оформлення страховки на випадок зіткнення. Але навіть оформивши її, людині, яка взяла авто напрокат, по домініканським законам доведеться виплатити значну компенсацію за отримані машиною ушкодження. Пошкодити же автомобіль на домініканських дорогах цілком реально завдяки безлічі дорожніх вибоїн, так незвичних європейським водіям. Широко відома своєю корумпованістю дорожня поліція Домінікани зупиняє автомобіль з будь-якого незначного приводу, сподіваючись на хабар.

 З'ясувати умови прокату авто бажано і в Індії, перш ніж забронювати готель в Гоа. У цій країні легко можна орендувати мотоцикл, скутер чи мопед. А ось прокат автомобілів тут ще не отримав широкого розповсюдження. У готелях або в туристичних фірмах мандрівники можуть найняти авто з водієм. Плата за оренду - погодинна, при цьому пробіг обмежений. При оренді машини в Індії на кілька днів у її вартість включаються і витрати водія.


Хочу посоветовать очень хороший и полезный каталог коттеджей, которым сама воспользовалась, когда выбирала себе какой все-таки лучше, и где купить коттедж. Честно говоря, была приятно удивлена ценами, которые на этом сайте. Потому как коттеджы действительно очень шикарные и модные, что конечно понравится любому современному человеку. Так что, не теряйте зря свое время и делать свой выбор только в этом каталоге.

 

Прочитано 838 раз Последнее изменение Пятница, 07 Сентября 2012 18:51
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "СиАр Леди" ("CR Lady")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Ltd.
Мотоботы BUSE GP Ltd.
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Юнион" ("Union")
Кожаная куртка
 1.00 EUR