( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Як можна заощадити при покупці машини
Суббота, 23 Июн 2018
Среда, 04 Февраля 2015 23:52

Як можна заощадити при покупці машини

Автор 

Незважаючи на що панує навколо емансипацію, досі в автомобільному салоні дівчина найчастіше відчуває себе, м'яко кажучи, не у своїй тарілці. Чарівний консультант, поглядаючи на неї дещо поблажливо, наполегливо рекомендує найдорожчий автомобіль (з чого б це?), коханий чоловік - самий швидкісний (ну так, а хто буде постійно просити покерувати?), тато обов'язково порадить такий, про який мріє сам: великий, надійний і ще бог знає який.

 

 А ти собі хочеш просто красивого і вірного друга, який вдало вмістився б в твій бюджет, і при цьому ніколи не підводив. Як розумно заощадити при виборі машини?

 

Що потрібно і що не потрібно? Тому тобі потрібно, вислухавши всіх і подякувавши, прийняти все ж рішення самій. І категорично відмовитися платити тому самому чарівному консультанту за те, чим ти користуватися не будеш ніколи або дуже рідко.

 

Загалом, на твою совість залишаємо вибір моделі, сама розберешся (тато і улюблений тобі в допомогу - вони все-таки щиро прагнуть допомогти, так що їх теж можна іноді пускати за кермо). А ось гаджети, якими буде начинений твій чотириколісний друг, відсортуй за допомогою нашої статті.


Если вам необходимо пробрести шины к своему автомобилю и вы не знаете, что будет лучшим вариантом, тогда вам необходимо купить шины Rosava, так как они являются наиболее популярными среди покупателей. На сайте http://shina-xl.com.ua/article_rosava-PREMIORRI вы сможете рассмотреть все возможные варианты, ассортимент выбора большой, а цены смогут приятно удивить каждого покупателя.

Прочитано 636 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
 1.00 EUR


Кожаная куртка "TT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
 1.00 EUR