( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Власники великих авто найагресивніші на дорозі
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 29 Августа 2013 19:22

Власники великих авто найагресивніші на дорозі

Автор 

Власники великих авто найагресивніші на дорозі

Цікаве дослідження було проведене групою дослідників з Массачусетського технологічного інституту і Берклі. Було встановлено , що водії найчастіше схильні до грубого поведінці, якщо володіють великими автомобіля з просторим кріслом водія.

 

Такі автомобілісти , як правило , з іншими на дорозі не вважаються , схильні до неправильної парковці , перевищенню швидкості , підрізанню інших авто на дорозі і т.д.Так , в центрі Нью - Йорка був проведений перший експеримент , в якому взяли участь кілька добровольців. Завданням було припаркуватися на вільному паркувальному місці, при цьому робити це було необхідно на автомобілях різних класів.

 

Дослідникам вдалося відзначити , що більш недбало паркувалися саме власники великих авто , вони або ставили свою машину під кутом до тротуару або займали кілька паркувальних місць.

 

Для проведення другого експерименту були побудовані симулятори , які також відрізнялися за розміром. Учасникам експерименту пропонувалося пройти трасу в грі Need for Speed ​​: Hot Pursuit , за проходження траси учасникам пропонувалися невеликі грошові винагороди.

 

У результаті виявилося , що в даному випадку проявилася та ж тенденція - водій поводився тим нахабніше і агресивніше , чим більше було його водійське місце. Звичайно , назвати це дослідження серйозним відкриттям не можна , але з точки зору психології автовласників воно цікаво.

23399

Прочитано 863 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Assen Hose
Мотоштаны BUSE Assen Hose
 1.00 EUR


Кожанные мотоштаны "Аполло" ("Apollo")
Кожанные мотоштаны
 1.00 EUR


Защита спины SAS-TEC SC-1/11
Защита спины SAS-TEC SC-1/11
 1.00 EUR