( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Відеореєстратор - популярний автомобільний аксесуар 21 століття
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 26 Декабря 2012 11:54

Відеореєстратор - популярний автомобільний аксесуар 21 століття

Автор 

Відеореєстратор - популярний автомобільний аксесуар 21 століття
Відеореєстратор - популярний автомобільний аксесуар 21 століття Автомобільні відеореєстратори з кожним роком стають все більш популярними і актуальними. Пов'язано це з тим, що сьогодні нерідкими бувають випадки дорожньо-транспортних пригод, розібратися в яких дуже складно. І для того, щоб в якості доказу можна було надати запис всього, що відбувається на дорозі, і виробляють установку пристрою, який буде записувати і фіксувати абсолютно все.

При виборі відеореєстраторів необхідно звертати увагу на безліч нюансів і характеристик.

Найбільше значення має здатність камери, від чого буде залежати якість записуваного зображення, його деталізація і т.д. Є кольорові і чорно-білі камери, з різним дозволом, але фахівці радять вибирати найбільш якісний відеореєстратор автомобільний, навіть за рахунок відмови від додаткових функцій і опцій.

Варто звернути увагу на формат стиснення відео, від чого буде залежати якість зображення і зручність експлуатації пристрою. Так, якщо відео буде стискатися максимально, якість картинки може бути незадовільним, але на носії знадобиться набагато менше місця для зберігання запису. У той же час мінімально стислий відео займає великий обсяг, але і зображення забезпечує більш якісне. Тому краще за все шукати компроміс.

Що стосується типу носія даних, то найчастіше використовують флеш-накопичувачі і жорсткі диски. Серед особливостей використання флешки можна відзначити такі, як робота в будь-яких умовах, простота експлуатації, невисока вартість, не дуже великий об'єм. У той же час жорсткі диски дають можливість зберігати велику кількість записаного відео, але далеко не завжди працюють в складних умовах при морозі, зайво високій температурі і т.д. І вартість їх набагато вища.

Багато в чому зручність експлуатації автомобільного відеореєстратора залежить від наявності вбудованого дисплея і його характеристик. Так, завдяки дисплею можна не тільки бачити, що пише реєстратор, але і стежити за дорогою, використовуючи його в якості додаткового джерела інформації про те, що відбувається поза автомобілем.

 Сучасні виробники також пропонують відеореєстратор автомобільний купити з додатковими функціями, що забезпечить набагато більше можливостей. Так, до пристроїв можна підключати GPS і GPRS модулі, багато моделей оснащені тривожними входами-виходами, які призначені для того, щоб підключати реєстратор до автомобільної сигналізації, датчиків відкриття дверей. Реєстратор буде включатися самостійно при спрацьовуванні сигналізації і записувати все на відео, тому власник авто без зусиль зможе дізнатися, хто пом'яв або намагався розкрити його машину.


Как по мне, то автобагажники - это очень хорошая вещь. Я вот не так давно купил себе машину, а потом через некоторое время и автобагажник купил. Мы со своей семьей любим путешествовать и очень хорошо иметь такое приспособление, потому что перевозить вещи различные, велосипеды очень удобно. А друг еще и сайт посоветовал http://bag-box.ru/, где цены очень приемлемые на автобагажники или боксы на крышу любого автомобиля. Так что, если собираетесь купить, то заходите на этот сайт.

Прочитано 851 раз Последнее изменение Среда, 26 Декабря 2012 11:54
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Airway
Мотоперчатки BUSE Airway
 1.00 EUR


Кожаная куртка "GT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR


Защита спины и торса BUSE BELLUNO Damen
Защита спины и торса BUSE BELLUNO Damen
 1.00 EUR