( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Ваш улюблений автомобіль - немає межі досконалості
Вторник, 21 Авг 2018
Суббота, 22 Декабря 2012 22:20

Ваш улюблений автомобіль - немає межі досконалості

Автор 


Ваш улюблений автомобіль - немає межі досконалості Припустимо, у вас є машина. Припустимо, що ви її любите і жити без неї не можете. І що ж це буде, якщо вашу красуню раптом поженуть? Так-так, уявіть, нахабно, безцеремонно, прямо з-під носа? 

Цього допустити ніяк не можна. Так? Так. Виникає питання: що робити? На нього є дуже проста відповідь - захистити автомобіль, поставивши автосигналізацію, іммобілайзер, замок. Знову виникає питання: де все це беруть і кому можна, не ризикуючи, довірити установку?

Увага! Правильна відповідь!

Потрібно звернутися до фахівців. На щастя сьогодні завжди можна знайти магазин, в якому вам нададуть саму що ні на є кваліфіковану допомогу. Загалом, комплексний підхід на базі обладнання Alligator, APS, KGB, Prology, JBL, Infinity, Saturn, Mul-t-lock, Noisebuster, Street Storm нашому вітчизняному автолюбителю забезпечений.

Як відомо, сигналізація, нехай навіть сучасна і надійна, сама по собі не є гарантом збереження автомобіля. Скоріше, вона врятує від підлітків, що крадуть елементи автомобільної акустики, або від зовсім вже «непрофесійних» викрадачів. Для захисту автомобіля сьогодні можна використовувати механічні блокіратори КПП і капота відомої ізраїльської фірми «Mul-T-Lock». Володіючи максимальними охоронними властивостями, ці пристрої зовсім не псують інтер'єр ні вітчизняних машин, ні іномарок. Крім того, доповнити охоронний комплекс можна такими іммобілайзерами, як Black Bug, Cobra і Green Bux.

У спеціалізованих магазинах тепер можна придбати і охоронні GSM комплекси, які сповіщають власника про викрадення безпосередньо через мобільний телефон. Постійно оновлюються моделі автомобільних телевізорів і відеосистем; протиугінні механічні замки, що гарантують захист від несанкціонованого дублювання ключа.

Автомобільні аудіосистеми - ще один напрямок діяльності салонів, що займаються обслуговуванням автолюбителів. Тепер навіть у звичайних магазинах для автолюбителів можна знайти великий вибір автомагнітол та акустичних систем і отримати професійну консультацію з підбору автомобільної акустики. Як правило, в одному місці можна тепер придбати все необхідне: починаючи від кабелів і закінчуючи сабвуферами.

Автомобільні сабвуфери завжди займають особливе місце при оснащенні «залізного коня» акустикою. Багато торгові точки даного напрямку сьогодні не тільки пропонують споживачеві готові корпусні сабвуфери заводського виготовлення, але й приймають замовлення на виготовлення оригінальних моделей. В автомагазині тепер надають послуги з інтегруванню НЧ-динаміків, виготовлення акустичних дерев'яних полиць для фріейрних сабвуферів. Є фірми, що спеціалізуються на автомобільній акустиці, що пропонують нестандартні рішення корпусних сабвуферів, подіумів і акустичних полиць для вітчизняних марок машин, серед них зараз досить відома ГК «Атлантікс».

Якщо ви хочете провести в машині шумо-і віброізоляцію, то завжди можна скористатися матеріалами, наприклад, шведської компанії «Noisebuster». В результаті акустичний комфорт в салоні вітчизняної машини піднімається до рівня середньої іномарки. Серед послуг багатьох автомагазинів - тонування стекол автомобілів чорними, кольоровими і дзеркальними плівками.

Хороший попит сьогодні на різноманітні неонові і світлодіодні підсвічування. Власники авто можуть придбати хоч окремі трубки різних кольорів, хоч повні комплекти підсвічування днища, що включають в себе лампи разом з повним набором аксесуарів для їх установки.

Так що, дорогі автомобілісти, вас можна привітати. Ваші проблеми і потреби вашого залізного друга сьогодні вирішуються на високому професійному рівні. А для любителів все робити самостійно завжди знайдуться і необхідні матеріали, і інструменти, і будь-яке обладнання.


Если вы попали в неприятную ситуацию, в аварию, то вам конечно же нужно будет чинить авто, но лучше всего продать уже такую машину. Но, как известно мало, кто хочет покупать битые машины. Но есть сайт, где представлен выкуп битых авто, сам не так давно о нем узнал. Если вас это заинтересовало, заходите на сайт и узнавайте об этом больше.

Прочитано 933 раз Последнее изменение Суббота, 22 Декабря 2012 22:20
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Strike
Мотоперчатки BUSE Strike
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Open Road
Мотоперчатки BUSE Open Road
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Touring B15
Мотоботы BUSE Touring B15
 1.00 EUR