( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Варіанти обшивки металевих фургонів вантажних автомобілів
Вторник, 17 Июл 2018
Вторник, 17 Июля 2012 12:39

Варіанти обшивки металевих фургонів вантажних автомобілів

Автор 

Захист від механічних впливів

Для того, щоб захистити корпус металевого фургона від механічних ударів, вологи та інших несприятливих факторів, можна використовувати спеціальну ламіновану вологостійку фанеру.

 

Цей матеріал значно дешевше аналогів і характеризується хорошими експлуатаційними показниками. Крім усього іншого, обробка фургона фанерою несе додаткові переваги: механічний захист перевезених вантажів; виключення можливості появи конденсату; підвищення жорсткості фургона; можливість для кріплення додаткових елементів усередині фургона.

 

Віброізоляція

 

Комерційні автомобілі більше за інших потребують якісної і надійної віброізоляції. Адже вібрації, які неминучі при перевезенні важких і габаритних вантажів у металевих фургонах, можуть привезти до пошкоджень кріплення (різьбових і зварних з'єднань), порушень цілісності стиків - зварних і клейових. Одним з найбільш оптимальних матеріалів для віброізоляції фургонів можна вважати вібропласт, яким обробляються підлоги, колісні арки та інші елементи фургона. Вибропласт являє собою полімерну основу, яка зміцнюється алюмінієвою фольгою.

 

Фургон Вибропласт можна без особливих зусиль обробити самостійно, так як він є клейким матеріалом і не вимагає нагрівання при роботі. Тепло-та шумоізоляція Сьогодні вже не актуально використовувати для тепло-і шумоізоляції вантажних автомобілів раніше поширені поролон, повсть або вафельний картон, коли у вільному продажу є такі сучасні і унікальні матеріали, як вібропласт, Маделін, Бімаст, вібротон і багато інших. Вибір обмежений лише вашими фінансовими можливостями і специфікою конструкції фургона.

 

Дані матеріали (більшість з них є самоклеючими, що значно полегшує обробку фургона), поєднують в собі відразу декілька функцій, наприклад: не тільки утримують тепло, але і гасять вібрації; перетворять енергію від вібрацій в теплову. При теплоізоляції фургона, для підтримки заданого температурного режиму всередині, резонно використовувати перераховані вище матеріали в поєднанні з листами пластика-теплоізолятора, які дозволять домогтися герметизації фургона. Пластик також характеризується стійкістю до стирання, що дозволить експлуатувати фургон протягом багатьох років без втрат зовнішнього вигляду і функціональності.

 


 Так уж повелось, что деревянный дом традиционно был близок русской душе. Во все столетия деревянные постройки гарантировали людям кров, благодаря собственным бесценным качествам. Строительная фирма ООО «Экспо-ЛесСтрой» сама пилит и заготавливает материал, у нас вы отыщете безграничный выбор пиломатериала из высококачественной древесной породы. Изготовление срубов – наша специализация. Мы безгранично ценим каждого покупателя и потому всю продукцию мы сооружаем из отличного материала.

 

Прочитано 786 раз Последнее изменение Вторник, 17 Июля 2012 12:44
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Наколенник ACERBIS Impact Evo Knieschutz
Наколенник ACERBIS Impact Evo Knieschutz
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Wasserdicht (водонепроницаемые)
Мотоботы BUSE GP Wasserdicht (водонепроницаемые)
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR