( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Вантажний лізинг: особливості і умови угоди
Суббота, 21 Апр 2018
Среда, 01 Мая 2013 20:20

Вантажний лізинг: особливості і умови угоди

Автор 

Лізинг вантажних автомобілів представляє з себе один з найбільш затребуваних продуктів ринку лізингових послуг. У придбанні вантажівок у лізинг потребують багато організацій різних масштабів і видів діяльності, індивідуальні підприємці, а також приватні особи.

У зв'язку з цією пропозицією послуг лізингу вантажного автотранспорту займаються різні лізингові компанії. Саме в особливостях вантажного лізингу ми і спробуємо розібратися в нашій статті. 

 

Вимоги, які висуваються до клієнтів при вантажному лізинг Лізинг поширюється на різні види вантажного транспорту. Як правило, в лізинг можна придбати тягач, напівпричіп, самоскид, бетоновоз (бетономішалку) та інші види техніки.Купити вантажну техніку в лізинг можуть як юридичні особи, так і індивідуальні підприємці (ІП) або фізичні особи. Що стосується будь-яких обмежень у цій сфері, то всі їх зняли завдяки змінам, внесеним до Закону про лізинг у 2010 році. 

 

Під час придбання автомобіля в лізинг лізингові компанії виділяють наступні вимоги до клієнтів (юридичним особам та ВП): - Період терміну діяльності повинен становити від 6-12 місяців; - Розрахунковий рахунок повинен мати стабільні обороти; - Наявність беззбиткової діяльності; - Наявність позитивного власного капіталу. Для придбання вантажного авто в лізинг фізичною особою, клієнту необхідно відповідати таким вимогам: - Має бути присутня постійна реєстрація в місці укладання лізингової угоди; - Повинно бути в наявності власне майно (нерухомість, автотранспорт та інше). Більше того, під час придбання в лізинг вантажного автомобіля фізична особа пред'являє лізингової компанії джерела виплати лізингових платежів, а саме укладений договір на перевезення та виконання робіт на об'єкті придбання в лізинг автомобілі. 

 

Особливості лізингу вантажних автомобілів для фізичних осіб Варто відзначити, що фізична особа може придбати автомобіль тільки в лізинг. Банки не надають програми кредитування вантажних автомобілів, а сума споживчого кредиту набагато менше тієї суми, яка необхідна для придбання вантажівки. Більше того, період тривалості споживчого кредиту в більшості випадків не перевищує більше одного року, в той час як лізинг вантажного автомобіля надається на період до 3 років. 

 

На жаль, далеко не у всіх лізингових компаній є можливість фінансувати угоду лізингу вантажного автомобіля з фізичними особами. Але все-таки такі компанії є, і фізична особа цілком реально може взяти вантажівку в лізинг.


Если вы ищите, где можно сделать качественный ремонт телефонов в Москве, то вы как раз пришли по адресу. Наши специалисты сделают все необходимое в кратчайшие сроки. Обращайтесь, цена вас приятно удивит.

Прочитано 995 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем Uvex Apache
Шлем Uvex Apache
 1.00 UAH
-1 149.00 UAH
Вы экономите: 1 150.00 UAH


Мотоботы BUSE GP Ltd.
Мотоботы BUSE GP Ltd.
 1.00 EUR


Женское термобелье "Сахара" ("Sahara")
Женское термобелье
 1.00 EUR