( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Вантажний лізинг: особливості і умови угоди
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 01 Мая 2013 20:20

Вантажний лізинг: особливості і умови угоди

Автор 

Лізинг вантажних автомобілів представляє з себе один з найбільш затребуваних продуктів ринку лізингових послуг. У придбанні вантажівок у лізинг потребують багато організацій різних масштабів і видів діяльності, індивідуальні підприємці, а також приватні особи.

У зв'язку з цією пропозицією послуг лізингу вантажного автотранспорту займаються різні лізингові компанії. Саме в особливостях вантажного лізингу ми і спробуємо розібратися в нашій статті. 

 

Вимоги, які висуваються до клієнтів при вантажному лізинг Лізинг поширюється на різні види вантажного транспорту. Як правило, в лізинг можна придбати тягач, напівпричіп, самоскид, бетоновоз (бетономішалку) та інші види техніки.Купити вантажну техніку в лізинг можуть як юридичні особи, так і індивідуальні підприємці (ІП) або фізичні особи. Що стосується будь-яких обмежень у цій сфері, то всі їх зняли завдяки змінам, внесеним до Закону про лізинг у 2010 році. 

 

Під час придбання автомобіля в лізинг лізингові компанії виділяють наступні вимоги до клієнтів (юридичним особам та ВП): - Період терміну діяльності повинен становити від 6-12 місяців; - Розрахунковий рахунок повинен мати стабільні обороти; - Наявність беззбиткової діяльності; - Наявність позитивного власного капіталу. Для придбання вантажного авто в лізинг фізичною особою, клієнту необхідно відповідати таким вимогам: - Має бути присутня постійна реєстрація в місці укладання лізингової угоди; - Повинно бути в наявності власне майно (нерухомість, автотранспорт та інше). Більше того, під час придбання в лізинг вантажного автомобіля фізична особа пред'являє лізингової компанії джерела виплати лізингових платежів, а саме укладений договір на перевезення та виконання робіт на об'єкті придбання в лізинг автомобілі. 

 

Особливості лізингу вантажних автомобілів для фізичних осіб Варто відзначити, що фізична особа може придбати автомобіль тільки в лізинг. Банки не надають програми кредитування вантажних автомобілів, а сума споживчого кредиту набагато менше тієї суми, яка необхідна для придбання вантажівки. Більше того, період тривалості споживчого кредиту в більшості випадків не перевищує більше одного року, в той час як лізинг вантажного автомобіля надається на період до 3 років. 

 

На жаль, далеко не у всіх лізингових компаній є можливість фінансувати угоду лізингу вантажного автомобіля з фізичними особами. Але все-таки такі компанії є, і фізична особа цілком реально може взяти вантажівку в лізинг.


Если вы ищите, где можно сделать качественный ремонт телефонов в Москве, то вы как раз пришли по адресу. Наши специалисты сделают все необходимое в кратчайшие сроки. Обращайтесь, цена вас приятно удивит.

Прочитано 1065 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "TT"
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Термобелье "Фронтье" ("Frontier")
Термобелье
 1.00 EUR


Защита шеи ACERBIS Nackenstabilisator
Защита шеи ACERBIS Nackenstabilisator
 1.00 EUR