( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Установка автомобільного люка
Вторник, 17 Июл 2018
Четверг, 04 Октября 2012 19:54

Установка автомобільного люка

Автор 

Установка автомобільного люка
Для тих автомобілістів, хто всерйоз задумався про візуальне збільшення внутрішнього простору свого автомобіля, одним з варіантів вирішення проблеми є установка в дах машини люка. Адже, напевно, ніхто не стане сперечатися, що сонце над головою і легкий вітерець - приємне доповнення до поїздки, неважливо, це особиста машина, прокат авто або ж громадський транспорт. 

Автомобільні люки, встановлені в сервіс-центрах, поділяють на жорсткі люки, які мають скляну панель, і м'які, оснащені зсувним водонепроникним полотном.

Кожен з цих видів люків випускається з електромеханічним або ручним приводом. Скляні, в свою чергу, бувають зсувні й піднімальні, а деякі комплектуються на додаток сонцезахисними шторками. Як і на безліч інших автомобільних аксесуарів, що підвищують комфорт водія і пасажирів, на вибір виду люка впливає своєрідна мода. У недавньому минулому багато автолюбителів мріяли про простих і недорогих підйомних люках з ручним приводом. Сьогодні ж не тільки власники особистих авто, а й солідні фірми, що пропонують прокат автомобілів, серед яких, наприклад, http://www.karatrent.ru/, віддають перевагу зсувним люків, забезпеченим електромеханічним приводом. Додатковою перевагою зсувних люків є їх "неконфліктність" з багажниками, наявними у багатьох автомобілів.

Перш ніж зважитися на установку люка, обов'язково порадьтеся зі знайомими автолюбителями або просто сусідами по стоянці, що мають досвід "спілкування" з Автолюки. Не забувайте, після установки люка повернутися до колишнього стану автомобіля буде вже неможливо.

 Прийнявши зважене рішення, можна приступати до вибору моделі. Зрозуміло, що, наприклад, в "п'ятірку" ви не будете ставити Aero Top 2, що стоїть 800 у.о., проте проблема вибору полягає в іншому. Підйомний люк з одного боку не сумісний з багажником, а з іншого - піднімаючи повітряний потік над дахом, практично не змінює аеродинамічних властивостей машини. Зсувні люки проблем з багажниками не мають, однак через проникнення повітряного потоку всередину машини в ній створюються завихрення. Визначившись з типом люка, обов'язково уточніть у фахівців, яка модель даного типу люків підходить безпосередньо до вашого автомобіля. Вибираючи між різною щільністю тонування стекол і наявністю дзеркального покриття, майте на увазі, що більш щільні скла захистять від сонячних променів, однак знизять ефект відкритого вікна, а дзеркальне покриття, володіючи більшою прозорістю, має меншу стійкість.


«Глобал Консалтинг» - очень надежная корпорация, которая предлагает свои юридические услуги. Уже не раз обращаюсь в эту компанию, и всегда остаюсь довольна. Здесь работают только профессионалы своего дела, на которых действительно можно положится и доверить все свои проблемы.

 

Прочитано 823 раз Последнее изменение Четверг, 04 Октября 2012 19:54
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Трайб" ("Tribe")
Текстильные мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Short Race
Мотоботы BUSE Short Race
 1.00 EUR


Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
 1.00 EUR