( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг як спосіб зробити авто оригінальним
Понедельник, 16 Июл 2018
Четверг, 08 Декабря 2011 23:23

Тюнінг як спосіб зробити авто оригінальним

Автор 

На початку минулого століття автомобіль був всього лише засобом пересування, практично, каретою з мотором. Але після першої світової війни автоконструктори стали впритул займатися аеродинамікою машини, в результаті чого форма автомобілів зазнала суттєвих змін - він став більш стрімким і красивим, кузов придбав індивідуальність, а оскільки саме дизайн кузова дозволяв був одним із способів самовираження конструктора, саме кузов був найбільш дорогою складової машини.

З тих пір техніка і технології зробили крок далеко вперед, ручна праця звівся до мінімуму, і це привело до того, що предмети і вироби перестали відрізнятися один від одного, втратили індивідуальність.

Використовувані в автомобілебудівній галузі прес форми і штампи, за допомогою яких виготовляються багато елементів кузова, стали основним ворогом індивідуальності, однак, поряд з цим вони дозволили домогтися кращої якості і точності робочих деталей.

Прес формами називають пристрої, за допомогою яких виробляють порожнисті усередині об'ємні вироби з різних матеріалів. Само виготовлення прес форм є досить складним технологічним процесом, в якому задіяно безліч механізмів. Штампами називаються формотворчих поверхні для гарячої або холодної штампування елементів автомобільного кузова. Штампи і прес форми виробляються з легованої або вуглецевої сталі високої якості, сплавів кольорових металів, а також інших матеріалів.

Прес форми і штампи сприяли появі масових моделей машин, схожих ода на іншу. Однак більшість автовласників все ж прагнуть до індивідуальності, що і привело до появи тюнінгу, який здатний кардинально змінити зовнішній вигляд машини, піти від загальноприйнятих стандартів. Серед основних видів тюнінга можна виділити тюнінг кузова, тюнінг дисків, тюнінг салону.

Тюнінг кузова - це зміна конструкції кузова автомобіля для поліпшення його аеродинамічних характеристик і додання зовнішньому вигляду автомобіля незвичайної форми з урахуванням індивідуальних переваг автовласника. Незначні зміни носять назви поверхневого тюнінга. Такий тюнінг здійснюється за допомогою самих різних пристосувань - спойлерів, накладок і так далі, які не вимагають значних витрат.

Для того щоб внести більш кардинальні зміни в кузов автомобіля використовується так званий глибокий тюнинг. Такий тюнінг передбачає зміни форми крил і бампера, установку воздухозаборников, видалення деяких елементів кузова, вживлення в метал скловолокна. Так, наприклад, виготовлена ​​за такою технологією двері будуть важити приблизно на сорок відсотків легше стандартної конструкції. Зрозуміло, подібна робота вимагає серйозних знань основ машинобудування та технологічних процесів, оскільки глибокий тюнінг є не просто доопрацюванням стандартної моделі, а створенням нової конструкції з використанням високих технологій. Конструювання систем, вузлів і деталей автомобіля здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення.

За матеріалами Optimism.ru - просування сайтів.

Прочитано 1085 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Enduro carbon
Шлем UVEX Enduro carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


Мотокуртка BUSE BolDor
Мотокуртка BUSE BolDor
 1.00 EUR