( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг вітчизняних авто
Воскресенье, 19 Авг 2018
Суббота, 06 Октября 2012 22:23

Тюнінг вітчизняних авто

Автор 

Тюнінг вітчизняних авто Для багатьох автолюбителів знову придбаний автомобіль - всього лише чисте полотно, на якому буде створено майбутній шедевр. Машину починають вдосконалювати, поліпшувати її технічні характеристики, надавати індивідуальність зовнішнього вигляду, перетворювати салон. Все це - тюнінг автомобіля, настільки популярний для створення унікального, неповторного зовнішнього вигляду і перетворення звичайної машини в спортивне авто. Будь-який автомобіль з пробігом може перетворитися так, що стане мрією всіх водіїв.

Для цього необхідно вкласти чимало сил і коштів. Важлива тут і професійна допомога, хоча деякі умільці справляють з тюнінгом самі, але все ж це швидше виняток, ніж правило.

Вітчизняні автомобілі піддаються тюнингу не рідше, ніж іномарки. Сама солідна історія перетворень у таких моделей, як ваз 2109. Це пов'язано з тим, що цей вітчизняний автомобіль частіше за інших брав участь в різних змаганнях, неофіційних гонках, що вимагало значних поліпшень його характеристик. Крім внутрішніх змін, додавалися і зовнішні, багато з яких несли тільки декоративну функцію. Але саме вони різко виділяли автомобіль серед інших, приковували до себе погляд. Сьогодні тюнінг автомобілів ВАЗ і раніше популярний, навіть якщо мова і не йде про учасників гоночних змаганнях.

Сучасні моделі вітчизняних авто також піддаються різноманітним змінам. Замінюються пружини, амортизатори, редуктори, удосконалюється гальмівна система, проводиться робота над ходовою частиною. Складно перерахувати всі роботи, які можна зробити з автомобілем, перетворюючи його в більш досконалий агрегат. У результаті звичайна Лада Пріора стає автомобілем з потужним двигуном, досконалої рульової і гальмівною системою. Найчастіше встановлюються нові диски, змінюється висота підвіски.

 Багато уваги при тюнинге приділяється зовнішньому вигляду автомобіля. Абсолютно всі спостерігачі відзначають, що автомобіль після тюнінга виглядає більш доглянутим, більш красивим. У вітчизняних автомобілях замінюють дверні ручки, встановлюють підсвітку, роблять більш гарною приладову панель. На корпусі автомобіля після тюнінгу з'являються написи, малюнки, багато з яких - справжні шедеври, створити які під силу тільки художникам. Коли такий автомобіль проїжджає мимо, ніхто не залишається байдужим.


Знаю точно, что доставка цветов в городе Казань осуществляется очень ответственной и надежной компанией. Я однажды захотел своей девушке сделать приятное и заказал цветы через курьера. Конечно же я остался доволен. Букет был огромный, а цветочки свежие, радует что на сегодняшний день еще есть такие компании, с которыми хочется сотрудничать и обращаться.

 

Прочитано 1108 раз Последнее изменение Суббота, 06 Октября 2012 22:23
Оцените материал
(2 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Rider
Мотоперчатки BUSE Rider
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR


Кожаная куртка "TT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR