( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг Шевроле Нива - огляд можливостей та рекомендації
Воскресенье, 19 Авг 2018
Суббота, 02 Февраля 2013 23:41

Тюнінг Шевроле Нива - огляд можливостей та рекомендації

Автор 

Тюнінг Шевроле Нива - огляд можливостей і рекомендації
Тюнінг Шевроле Нива - огляд можливостей і рекомендації
В даний час на наших дорогах не рідкість доступний за ціною і досить пристойний за своїми характеристиками позашляховик Шевроле Нива. Однак, незважаючи на його привабливість для багатьох вітчизняних автомобілістів, він не позбавлений недоліків. І виявляються вони, як правило, вже після покупки транспортного засобу. Але не варто впадати у відчай, а тим більше розчаровуватися у своєму виборі. Рішення є - це тюнінг даної конкретної марки авто, який вам допоможуть здійснити в будь-якому спеціалізованому автосервісі!

За допомогою нього фахівці зможуть усунути дратівливі вас недоліки в роботі основних вузлів транспортного засобу, підвищити потужність авто, його прохідність, а заодно зробити його набагато привабливіше за рахунок комплексу заходів по зовнішньому тюнингу.

І перше, на що можна і потрібно звернути увагу - це вібрація. Прикро, але саме вона є однією з найбільших проблем даної моделі. Вирішується задача за допомогою заміни карданних валів. І вибір робиться на користь деталей позбавлених шліцьового з'єднання. Їх особливість полягає в тому, що зміна довжини здійснюється в ході ковзання кульок по пазах Шруса. Це дозволяє значно знизити неприємні відчуття.

Ще один популярний вид тюнінга - установка різноманітних обважень. До чого вони? Однозначної відповіді на це питання не можна дати, тому що в кожному конкретному випадку вирішуються свої завдання. Але в більшості випадків пластикові обважування служать для прикраси авто або підвищення його комфортності. Не варто сподіватися, що додаткові пластикові деталі значно підвищать прохідність транспортного засобу або його швидкість. І все ж, навіть у вищевказаних цілях, обважування не будуть зайвими.

Ну а якщо ви вирішили використовувати даний позашляховик в дійсно екстремальних умовах, то абсолютно обов'язкове захист днища. Не менш затребуваний і такий вид тюнінга як захист переднього бампера, що дозволить вберегти авто від маси ушкоджень у разі ДТП чи іншої екстремальної ситуації. Теж саме можна сказати і про захист заднього бампера та встановлення накладок на фари. Чи не стане зайвою і заміна стандартних амортизаторів на моделі з пневматичним регулюванням жорсткості.

Для збільшення ж саме прохідності і потужності автомобіля, рекомендується провести посилення задньої балки, а також встановити карданні вали (здатні витримувати набагато більші навантаження, ніж стандартні), пластини під передні пружини з проставками і проставки під кульові опори. А якщо вас цікавить можливість більш точного налаштування авто, можна порадити встановити на распредвал зірочки і полегшений маховик, що спрощує запуск двигуна. Контролювати рівень зносу останнього допоможе масляний фільтр з магнітним улавливателем, оснащений змінним фільтруючим елементом.

Підвищити привабливість авто можна за рахунок аерографії або обробки поверхні кузова плівкою що імітує поверхню карбону. У першому випадку вам гарантована унікальність дизайну авто. Зате в другому, крім інтелігентного, хоч і скромного оновлення, кузов отримає додатковий захист від дрібних ушкоджень. Хоча при виборі плівки нестандартних кольорів, ви можете добитися не меншою яскравості екстер'єру авто, ніж у випадку з аерографією.

Окрема тема - тюнінг салону даної моделі. Великою популярністю користуються спеціально сконструйовані під неї гумові килимки, що мають коритоподібного форму.

 Крім того, власникам даної моделі можна порекомендувати провести такі заходи як чіп-тюнінг автомобіля, видалення иммобилайзера і коректування спідометра.

Прочитано 1202 раз Последнее изменение Воскресенье, 31 Марта 2013 17:56
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 270
Шлем UVEX SX 270
 1.00 EUR


Текстильные мотоштаны "Трайб" ("Tribe")
Текстильные мотоштаны
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Open Road 13
Мотокуртка BUSE Open Road 13
 1.00 EUR