( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг Шевроле Нива - огляд можливостей та рекомендації
Среда, 20 Июн 2018
Суббота, 02 Февраля 2013 23:41

Тюнінг Шевроле Нива - огляд можливостей та рекомендації

Автор 

Тюнінг Шевроле Нива - огляд можливостей і рекомендації
Тюнінг Шевроле Нива - огляд можливостей і рекомендації
В даний час на наших дорогах не рідкість доступний за ціною і досить пристойний за своїми характеристиками позашляховик Шевроле Нива. Однак, незважаючи на його привабливість для багатьох вітчизняних автомобілістів, він не позбавлений недоліків. І виявляються вони, як правило, вже після покупки транспортного засобу. Але не варто впадати у відчай, а тим більше розчаровуватися у своєму виборі. Рішення є - це тюнінг даної конкретної марки авто, який вам допоможуть здійснити в будь-якому спеціалізованому автосервісі!

За допомогою нього фахівці зможуть усунути дратівливі вас недоліки в роботі основних вузлів транспортного засобу, підвищити потужність авто, його прохідність, а заодно зробити його набагато привабливіше за рахунок комплексу заходів по зовнішньому тюнингу.

І перше, на що можна і потрібно звернути увагу - це вібрація. Прикро, але саме вона є однією з найбільших проблем даної моделі. Вирішується задача за допомогою заміни карданних валів. І вибір робиться на користь деталей позбавлених шліцьового з'єднання. Їх особливість полягає в тому, що зміна довжини здійснюється в ході ковзання кульок по пазах Шруса. Це дозволяє значно знизити неприємні відчуття.

Ще один популярний вид тюнінга - установка різноманітних обважень. До чого вони? Однозначної відповіді на це питання не можна дати, тому що в кожному конкретному випадку вирішуються свої завдання. Але в більшості випадків пластикові обважування служать для прикраси авто або підвищення його комфортності. Не варто сподіватися, що додаткові пластикові деталі значно підвищать прохідність транспортного засобу або його швидкість. І все ж, навіть у вищевказаних цілях, обважування не будуть зайвими.

Ну а якщо ви вирішили використовувати даний позашляховик в дійсно екстремальних умовах, то абсолютно обов'язкове захист днища. Не менш затребуваний і такий вид тюнінга як захист переднього бампера, що дозволить вберегти авто від маси ушкоджень у разі ДТП чи іншої екстремальної ситуації. Теж саме можна сказати і про захист заднього бампера та встановлення накладок на фари. Чи не стане зайвою і заміна стандартних амортизаторів на моделі з пневматичним регулюванням жорсткості.

Для збільшення ж саме прохідності і потужності автомобіля, рекомендується провести посилення задньої балки, а також встановити карданні вали (здатні витримувати набагато більші навантаження, ніж стандартні), пластини під передні пружини з проставками і проставки під кульові опори. А якщо вас цікавить можливість більш точного налаштування авто, можна порадити встановити на распредвал зірочки і полегшений маховик, що спрощує запуск двигуна. Контролювати рівень зносу останнього допоможе масляний фільтр з магнітним улавливателем, оснащений змінним фільтруючим елементом.

Підвищити привабливість авто можна за рахунок аерографії або обробки поверхні кузова плівкою що імітує поверхню карбону. У першому випадку вам гарантована унікальність дизайну авто. Зате в другому, крім інтелігентного, хоч і скромного оновлення, кузов отримає додатковий захист від дрібних ушкоджень. Хоча при виборі плівки нестандартних кольорів, ви можете добитися не меншою яскравості екстер'єру авто, ніж у випадку з аерографією.

Окрема тема - тюнінг салону даної моделі. Великою популярністю користуються спеціально сконструйовані під неї гумові килимки, що мають коритоподібного форму.

 Крім того, власникам даної моделі можна порекомендувати провести такі заходи як чіп-тюнінг автомобіля, видалення иммобилайзера і коректування спідометра.

Прочитано 1144 раз Последнее изменение Воскресенье, 31 Марта 2013 17:56
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
 1.00 UAH
Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
Защита спины и торса UVEX Сomfort Protector Jacket
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR