( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг салону автомобіля - обробка шкірою
Воскресенье, 24 Июн 2018
Пятница, 08 Февраля 2013 10:32

Тюнінг салону автомобіля - обробка шкірою

Автор 

Тюнінг салону автомобіля - обробка шкірою
Тюнінг салону автомобіля - обробка шкірою  Мрія багатьох автолюбителів мати в своїй машині шкіряний салон. З ним автомобіль виглядає солідніше, піднімає престиж і комфорт її власника на більш високий рівень. Але буває й так, що спочатку в автомобілі пошитий тканинний салон або заводський зовсім не влаштовує своїм кольором і формою, а на сидіннях з'явилися заломи і тріщини. В такому випадку необхідно буде звернутися в автоательє для перетяжки салону шкірою. 

Більшість автолюбителів цікавить більшою мірою ціна питання, так як шкіра завжди залишається шкірою, і це дуже недешево.

Але в ательє можуть запропонувати різні варіанти зменшення вартості без зниження якості роботи. Тут слід зауважити, що пошив салону в ательє буде зроблено набагато краще, ніж в заводських умовах. Оскільки якість шкіри дуже нерівномірно, а на заводі автоматика не звертає увагу на різні зморшкуватості, закусив, пахові області і зшиває все підряд. А в ательє кожен шматок сортується, на видні місця йдуть кращі ділянки, на тильних і бічних частинах використовується інша шкіра.

Один з можливих варіантів - це не повністю обшивка сидінь шкірою, а частково з шкірозамінника. Природно, якщо ж клієнт хоче використовувати виключно тільки шкіру, то майстри так і зроблять. Для економії грошей на тильних і бічних ділянках часто використовується шкіряний замінник. Можливо загальне зменшення кількості натуральної шкіри на третину в тих випадках, коли вона використовується виключно на центральних частинах сидінь. Таким чином, лише варіюючи натуральність шкіри, можна істотно впливати на ціну роботи.

Слід трохи розповісти про сучасний шкіряний замінник. Зараз він не має нічого спільного з липне на спеці і деревенеющім на холоді дерматином. Сучасний шкірозамінник через його високої якості дуже важко відрізнити від натуральної шкіри, часто навіть власники автомобілів представницького класу їздять на кріслах зі штучної шкіри. Тому, маючи бажання заощадити при пошитті шкіряного салону в автомобіль, можливе використання штучної шкіри.

Також є можливість використання шкіри виробників з Росії, виготовлену на спільних з імпортними аналогами підприємствах. Така шкіра часто за якістю перевершує розкручені європейські марки, а за ціною значно нижче. Яку шкіру слід використовувати, щоб вона через кілька років не втратила колір і форму, підкажуть в автоательє. Їздити на якісних шкіряних сидіннях мрія багатьох, і це цілком можливо за невеликі гроші.

 Стаття підготовлена на основі статті "Тюнінг салону шкірою", взятої з журналу про тюнінг автомобілів "АвтоТюні.ру".


Как по мне, то кондиционер должен быть в каждом доме. Летом это незаменимая вещь, так что покупайте кондиционер, даже не раздумывая. Также зимой он дут теплый свежий воздух.

Прочитано 912 раз Последнее изменение Пятница, 08 Февраля 2013 10:32
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
 1.00 UAH
Мотоботы Puma Brutale
Мотоботы Puma Brutale
 1.00 EUR


SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
 1.00 EUR