( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг Кіа: від економ до преміум класу
Вторник, 21 Авг 2018
Суббота, 20 Октября 2012 20:53

Тюнінг Кіа: від економ до преміум класу

Автор 


Тюнінг Кіа: від економ до преміум класу
Корейські автомобілі викликають великий інтерес у європейських технологів і дизайнерів. Адже в особі цієї автотехніки вони отримують «велике поле» для своєї творчої діяльності. Хороший приклад тому - нові розробки від компанії Giacuzzo Design, яка багато років займається тюнінгом автомобілів. На цей раз вони торкнулися моделі Kia Ceed Pro. 

У тюнінг-пакет від Giacuzzo увійшли передній і задній спойлери, бічні пороги, два оновлених глушника, спойлер на даху автомобіля, новий повітророзподільник.

Хорошу стійкість і чудові динамічні характеристики забезпечують низький дорожній просвіт, 19-дюймові колісні диски, а також низькопрофільна гума. Оригінальною стала і зовнішність Kia Ceed Pro. Вельми стильно виглядають чорний дах, капот, радіаторна решітка.

На цьому оновлення не закінчилися. Інженери компанії попрацювали з двигуном. Його потужність зросла до 136 к.с., а обертовий момент до 290 Нм. Тепер, щоб провести технічний ремонт Kia з тюнінгом, доведеться неабияк попітніти, адже будь-яке вдосконалення пов'язано з ускладненням систем і вузлів, а начинка цієї моделі і без того хороша.

Кожному автолюбителю відомо, що при збільшенні швидкості тиск повітря над машиною і під машиною неоднозначно, що впливає на її стійкість, аеродинаміку, керованість. Передній і задній спойлери покликані збільшити притискну силу, перешкоджати догляду повітря під днище автомобіля, знижувати опірність повітряних потоків. В такому випадку поліпшується аеродинаміка транспортного засобу, знижується споживання палива. Спойлери перенаправляють повітряні маси вгору, в бік, у вентиляційні технологічні отвори радіатора і гальмівної системи.

 Тюнінг будь-яких автомобілів, у тому числі і Кіа, може бути пов'язаний з такою операцією, як ремонтно-відновлювальні роботи, наприклад, кузовний ремонт Kia. Але в ряді ситуацій він є окремим комплексом робіт, мета яких - навмисне оновлення транспортного засобу. Безумовно, в більшості випадків тюнінг автомобілів - просто данина моді. Але досвідчені автолюбителі розуміють, що за зовнішнім перетворенням ховається ще й практична мета. Пластикові обважування підвищують стійкість машини, захищають її від несприятливого впливу навколишнього середовища. Хочете оновити свій Кіа - звертайтеся в ту ж майстерню, де проводиться звичайний ремонт Kia Sorento. Інший варіант, більш дорогий - послуги професійних майстрів тюнінгу.


Не так давно мне нужно было сдать в ремонт macbook, и сервисный центр apple осуществил мне этот ремонт очень быстро, да и еще за очень приемлемую цену. Знаю, что многие знакомые сдают в ремонт ноутбуки и конечно же их делают не то что долго, а очень долго. А здесь нет, все быстро и организованно, это очень радует. 

 

Прочитано 912 раз Последнее изменение Суббота, 20 Октября 2012 20:53
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 500
Мотошлем ROCC 500
 1.00 UAH


Мотоперчатки BUSE Rider
Мотоперчатки BUSE Rider
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Nordkapp
Мотоперчатки BUSE Nordkapp
 1.00 EUR