( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг Кіа: від економ до преміум класу
Суббота, 23 Июн 2018
Суббота, 20 Октября 2012 20:53

Тюнінг Кіа: від економ до преміум класу

Автор 


Тюнінг Кіа: від економ до преміум класу
Корейські автомобілі викликають великий інтерес у європейських технологів і дизайнерів. Адже в особі цієї автотехніки вони отримують «велике поле» для своєї творчої діяльності. Хороший приклад тому - нові розробки від компанії Giacuzzo Design, яка багато років займається тюнінгом автомобілів. На цей раз вони торкнулися моделі Kia Ceed Pro. 

У тюнінг-пакет від Giacuzzo увійшли передній і задній спойлери, бічні пороги, два оновлених глушника, спойлер на даху автомобіля, новий повітророзподільник.

Хорошу стійкість і чудові динамічні характеристики забезпечують низький дорожній просвіт, 19-дюймові колісні диски, а також низькопрофільна гума. Оригінальною стала і зовнішність Kia Ceed Pro. Вельми стильно виглядають чорний дах, капот, радіаторна решітка.

На цьому оновлення не закінчилися. Інженери компанії попрацювали з двигуном. Його потужність зросла до 136 к.с., а обертовий момент до 290 Нм. Тепер, щоб провести технічний ремонт Kia з тюнінгом, доведеться неабияк попітніти, адже будь-яке вдосконалення пов'язано з ускладненням систем і вузлів, а начинка цієї моделі і без того хороша.

Кожному автолюбителю відомо, що при збільшенні швидкості тиск повітря над машиною і під машиною неоднозначно, що впливає на її стійкість, аеродинаміку, керованість. Передній і задній спойлери покликані збільшити притискну силу, перешкоджати догляду повітря під днище автомобіля, знижувати опірність повітряних потоків. В такому випадку поліпшується аеродинаміка транспортного засобу, знижується споживання палива. Спойлери перенаправляють повітряні маси вгору, в бік, у вентиляційні технологічні отвори радіатора і гальмівної системи.

 Тюнінг будь-яких автомобілів, у тому числі і Кіа, може бути пов'язаний з такою операцією, як ремонтно-відновлювальні роботи, наприклад, кузовний ремонт Kia. Але в ряді ситуацій він є окремим комплексом робіт, мета яких - навмисне оновлення транспортного засобу. Безумовно, в більшості випадків тюнінг автомобілів - просто данина моді. Але досвідчені автолюбителі розуміють, що за зовнішнім перетворенням ховається ще й практична мета. Пластикові обважування підвищують стійкість машини, захищають її від несприятливого впливу навколишнього середовища. Хочете оновити свій Кіа - звертайтеся в ту ж майстерню, де проводиться звичайний ремонт Kia Sorento. Інший варіант, більш дорогий - послуги професійних майстрів тюнінгу.


Не так давно мне нужно было сдать в ремонт macbook, и сервисный центр apple осуществил мне этот ремонт очень быстро, да и еще за очень приемлемую цену. Знаю, что многие знакомые сдают в ремонт ноутбуки и конечно же их делают не то что долго, а очень долго. А здесь нет, все быстро и организованно, это очень радует. 

 

Прочитано 875 раз Последнее изменение Суббота, 20 Октября 2012 20:53
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем Uvex Apache
Шлем Uvex Apache
 1.00 UAH
-1 149.00 UAH
Вы экономите: 1 150.00 UAH


Мотошлем ROCC 620 uni
Мотошлем ROCC 620 uni
 1.00 UAH


Мотокуртка Текстильная Tarmac Air
Мотокуртка Текстильная Tarmac Air
 1.00 EUR