( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг і аерографія - мистецтво, доступне не кожному
Суббота, 18 Авг 2018
Вторник, 22 Января 2013 17:02

Тюнінг і аерографія - мистецтво, доступне не кожному

Автор 

Тюнінг і аерографія - мистецтво, доступне не кожному
Тюнінг і аерографія - мистецтво, доступне не кожному
Автомобільний тюнінг та аерографія, висловлюючись сучасною мовою, це - круто і гламурно. Звичайно, представницький лімузин, заквітчаний і тюнінгований - це, швидше, з області фантастики. Але будь-який інший автомобіль, автобус або навіть мотоцикл, з нанесеною на ньому зі смаком аерографією виглядає чудово, будь то приватна машина або мікроавтобус фірми. Та що говорити про тюнінг авто, що мчить по липецькій дорозі, якщо, наприклад, в небі Африки можна побачити бойовий вертоліт Мі-24 з намальованим на ньому гігантським орлом - робота авіаремонтникам з Конотопа, а деякі наші льотчики в політ одягають на голови захисні шоломи, прикрашені головами орлів або соколів!

При цьому зізнаємося, що в кожному з наведених прикладів, працювали над аерографією саме майстри по тюнингу автомобілів! 

А взяти, приміром, таксі. Це раніше машини з таксопарків в будь-якому місті країни виглядали як однояйцеві близнюки - часто-густо білі і жовті волги. Сьогодні є служби, в яких, наприклад, експлуатуються виключно іномарки або, навпаки - вітчизняні автомобілі в стилі ретро. Прекрасне рішення - тюнінг і аерографія на крилах і капотах таксі, що виділяло б їх в потоці машин і приваблювало клієнтів.

Візьмемо, наприклад, таксі в Москві: десятки тисяч автомобілів різних марок і квітів. Спробуй у цьому автомобільному море побачити таксі та своєчасно його зупинити! Зате стилізовані машини з нанесеними на кузовах малюнками, які, можливо, містять назву даного таксопарку або фірми або просто радують око, будуть помічені відразу!

А уявіть собі мчить таксі в аеропорт. Машину, на якій, наприклад, красуються крила літака, і відповідно розмальовані капот і дах! Оригінально, незвично і привабливо.

Тюнінг і аерографія взагалі - це аж ніяк не міщанство, не моветон. Це - бажання виділити свій автомобіль серед тисяч йому подібних, бажання радувати його видом оточуючих, а головне - отримувати від цього задоволення самому. Кому-кому, а справжнім автолюбителям, закоханим у свого залізного коня, ці почуття зрозумілі і знайомі. Адже Ваша машина повинна бути найкращою, найкрасивішою і яскравою!

 Окремий напрям тюнінга - це робота над старими автомобілями рідкісних тепер марок. Горбаті запорожці й москвичі перших випусків, схожі на старенькі емки, чайки епохи застою, дуже ефектно і оригінально виглядають в сучасному тюнинге, розмальовані і розцяцьковані до невпізнання. Така робота - це дійсно мистецтво, доступне не кожному! І мова навіть не в тому, скільки це коштує, а в тому, наскільки власник машини розуміє це.

Прочитано 788 раз Последнее изменение Четверг, 24 Января 2013 08:20
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Trento
Мотокуртка BUSE Trento
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Sport Stiefel
Мотоботы BUSE Sport Stiefel
 1.00 EUR


Дождевик "Винд" ("Wind")
Дождевик
 1.00 EUR