( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг двигуна
Понедельник, 20 Авг 2018
Понедельник, 22 Октября 2012 22:03

Тюнінг двигуна

Автор 


Тюнінг двигуна
Тюнінг з дня на день стає все більш актуальною справою. І якщо раніше багато автовласників не приймали таку можливість серйозно, то тепер буквально кожен шукає можливості вдосконалити свій автомобіль, запитує поради у більш досвідчених товаришів. Адже тюнінг здатний змінити не тільки зовнішній вигляд автомобіля, але і його експлуатаційні якості, наприклад, збільшити швидкість і додати маневреності. І фахівець з інжекторної діагностики, власник автомобіля ВАЗ 2115 Борис Бєлєнький готовий поділитися з усіма автовласниками своїми секретами.1. Що було змінено.
У його п'ятнашки тюнингу піддавався головним чином мотор. Інших змін було внесено небагато, і головне з них - це внесена програма для управління двигуном. Все інше додаткове обладнання носить здебільшого інформативний характер. Був доданий маршрутний, наприклад, комп'ютер, і він був виведений на приладову панель. Такий комп'ютер повідомляє власника про все що відбувається з машиною, про параметри двигуна та багато іншого у реальному часі. Є й таке пристосування, як індикатор тиску масла, оскільки шестнадцатіклапанним мотори потребують рясної мастилі. Від безлічі інших можливих індикаторів власник автомобіля відмовився, оскільки вони хоч і виглядають красиво, але є, на його погляд, абсолютно зайвими.

2. Що не влаштовувало спочатку.
Зміни в конструкцію машини були внесені її власником з тієї причини, що його не влаштовувала динаміка авто, звукоізоляція салону, а також витрата бензину, особливо, в зимовий час. Хотілося поліпшити ці її характеристики і при цьому не зіпсувати закладений виробником ресурс двигуна. І при цьому залишити автомобіль зовні таким же, як було задумано виробником. Цілі були досягнуті.

3. Як це вдалося.
Був збільшений обсяг блоку циліндрів і, відповідно, більш високий, і в той же час полегшений коленвал, були обрізані і відфрезеровані поршні, а ще була встановлена хонінговка блоку циліндрів, яку встановлюють зазвичай на спортивні авто, і завдяки їй покращився розподіл і циркуляція масла по всіх стінок блоку циліндрів. Ходінг дозволив збільшити простір між стінкою блоку циліндрів і поршнем, і автомобіль став здатний витримувати більш високі обороти. Є бажання і можливість встановити в подальшому інші розподільні вали, "високі". Попрацювати довелося і з головкою блоку циліндрів. На ній були збільшені, а також зашліфовані випускні канали, а також частина впускного тракту. Ще були встановлені, хай і тимчасово, стандартний повітряний фільтр, стандартний ресівер і датчик масової витрати повітря, знятий з "Волги".

4. Навіщо це робилося?
На російських автомобілях найчастіше можна побачити чутливі до забруднення, і тому непрактичні датчики від фірми "Бош", які занадто часто виходять з ладу. Датчики від "Сіменс" куди більш надійні. Звичайно, у них є і свої мінуси, вони розраховані на значно більший потік повітря, але все ж вони краще.

5. Це - все, що було змінено?
Останнє оновлення, яке було встановлено на автомобілі - це спортивний випускний колектор. Він встановлюється з метою збільшення циклового наповнення циліндра в деяких умовах роботи двигуна. Встановлено був і підсилювач гальм вакуумного типу, також спортивний, з "подвійним вижимом". Він дозволяє вдвічі заощадити зусилля прінажіме на педаль гальм.

6. Якими якостями ваша пятнашка відрізняється тепер?
Двигун машини став набагато могутніше. Динаміка розгону зросла, як зріс і витрата бензину, але зростання витрат склав всього 1 літр. Витрата бензину на сьогоднішній день складає приблизно 12-13 літрів на 100 км, але це взимку і в місті, тобто максимальний. Коли проводилися роботи над двигуном, між справою проклеїв віброізоляцією весь моторний відсік, а заодно і салон - і вібро, і шумоізоляцією. Відповідно, рівень шумів тепер мінімальний.

 Отже, тюнінг може істотно змінити багато якостей вашого автомобіля в кращу сторону. Однак не варто намагатися пристосувати до свого автомобіля перші-ліпші деталі. Перед їх установкою необхідно обов'язково проконсультуватися.


Я очень часто посещаю бильярдный клуб и магазин в Санкт-Петербурге с друзьями, а иногда и с женой заходил. Ей как не странно здесь тоже очень понравилось, даже обстановка приятно удивила. Очень хорошие здесь бильярдные столы, которые служат уже не мало лет, а выглядят как новенькие. Поэтому хочу купить себе такой стол домой, думаю жена против не будет.

Прочитано 1150 раз Последнее изменение Понедельник, 22 Октября 2012 22:03
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Мотоштаны "Мистраль" ("Mistral")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Адреналин" ("Adrenalin")
Кожаная куртка
 1.00 EUR