( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг Daewoo Matiz
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 02 Октября 2012 19:27

Тюнінг Daewoo Matiz

Автор 

Тюнінг Daewoo Matiz
"Немає межі досконалості" - ось перша думка, яка приходить в голову, коли ви розглядаєте фото автомобілів, над якими потрудилися аси тюнінга. І зовсім необов'язково купувати дорогу машину для того, щоб підкреслити свою індивідуальність. Це можна здійснити й іншим, значно менш витратним способом. Власне для цього і придумали таке поняття, як тюнінг - метод, за допомогою якого можна зробити привабливішим і оригінальнішим практично будь-який автомобіль.Причому зовсім необов'язково це мають бути дорогі зміни - деякі під силу виконати кожному автолюбителю, не залучаючи до такої справи фахівців. Головне - бажання щось поміняти і сміливість втілити в життя всі свої фантазії.

Наприклад, ви є щасливим володарем такого авто, як daewoo matiz. Здавалося б, що можна змінити в цій зручній, маленькою і досить недорогий машинці? Насправді саме тут відкривається широкий простір для творчості. Причому перетворення можуть торкнутися як деяких технічних параметрів і деталей, так і чисто естетичної сторони питання.

Якщо говорити про технічні зміни, то, перш за все, багато автовласників намагаються замінити амортизатори, так як штатні явно не розраховані на вітчизняні дороги. Як правило, вони не справляються не тільки з кам'янистими ділянками або лежачими поліцейськими, але навіть і на порівняно рівних відрізках дороги машину може кидати в сторони. Заміна цих амортизаторів на KYB дає чудові результати.

Якщо зайти на автомобільний форум, присвячений даній марці авто, то ви побачите, як багато пропозицій вносять автолюбителі. Хтось самостійно змінює висоту штатного сидіння (і навіть встановлює нові крісла), хтось монтує в салоні так звану "ввічливу" підсвічування і навіть виготовляє "вії" для фар, хтось турбується про зручність і для цього змінює кермо - ставить пристрій меншого розміру і т.п. Один з найбільш популярних і недорогих способів тюнінгу - це установка неонової підсвітки. Самостійно цілком можна зробити, наприклад, підсвічування приладової дошки, купивши відповідні світлодіоди і знайшовши в Інтернеті схему.

Досить просто можна зробити і підсвічування днища автомобіля. Для цього потрібно купити (вони є практично в будь-якому автомобільному магазині) комплект газонаповнених ламп. Зазвичай в якості наповнювача використовується саме неон - він дає жовтуватий відтінок, але може бути і ксенон - вийде зеленувате світіння. Встановити ці лампи можна й самостійно. Також можна використовувати більш дешеві світлодіодні трубки. Їх світіння буде менш яскравим, однак ефект все одно вийде вражаючий. Їх також можна встановити самостійно.

 Проте варто врахувати, що всі ці процедури зажадають від вас досить багато часу і сил. А, крім того, і деякої підготовки, оскільки вам знадобиться розібратися в багатьох деталях і нюансах. Так що в деяких випадках все ж таки варто звернутися до справжніх професіоналів - вони виконають тюнінг оперативно і з мінімальними витратами.


Очень долго искал хорошее оборудование, никак ничего не мог найти толкового. И вот недавно нашел отличный сайт, где есть все необходимое оборудование для СТО, да и еще по доступной цене, что меня очень порадовало. Заказал все, что нужно, привезли быстро и оперативно. 

 

Прочитано 1041 раз Последнее изменение Вторник, 02 Октября 2012 19:27
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха ACERBIS Net Koerta
Черепаха ACERBIS Net Koerta
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Strike
Мотоперчатки BUSE Strike
 1.00 EUR


SHIRO SH-7000 MONOCOLOR SHIRO SH-7000 MONOCOLOR
SHIRO SH-7000 MONOCOLOR SHIRO SH-7000 MONOCOLOR
 1.00 EUR