( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг автомобіля згідно техрегламенту
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 12 Октября 2012 21:38

Тюнінг автомобіля згідно техрегламенту

Автор 

Тюнінг автомобіля згідно техрегламенту
Тюнінг автомобіля допомагає виразити індивідуальність його власника, а також задовольнити його потреби, він може торкнутися як зовнішній вигляд, так і технічні характеристики автомобіля. Нерідко після цього вигляд і можливості транспортного засобу кардинально змінюються, виходить унікальна і неповторна модель автомобіля з притаманними тільки їй технічними характеристиками. Адже при проведенні тюнінга може бути змінена форма корпусу, замінена на ексклюзивну внутрішня обробка, а первинний колір повністю зникає, ховаючись під авторськими малюнками.

Нічим не виділяється спочатку автомобіль може стати не тільки виділяється зовні, але і більш безпечним, потужним, зручним. Можливості тюнінга сьогодні практично безмежні, можуть бути замінені та удосконалено практично всі складові автомобіля.

Але все-таки при удосконаленні машини керуватися потрібно не тільки фантазією власника і майстри, а й обмеженнями, встановленими законодавством. Недавно був прийнятий технічний регламент про безпеку колісних транспортних засобів, який вніс свої корективи. Наприклад, згідно з ним, більше не можна встановлювати на автомобілі «кенгурятники», які в нашій країні стали вже практично необхідним атрибутом позашляховиків, та й багатьох міських автомобілів.

І при встановленні нових автокомпонентів і аксесуарів теж доводиться рахуватися з техрегламентом. Адже автокомпоненти в Росії - товари, що підлягають сертифікації. Тобто їх не можна використовувати до того, як вони пройдуть випробування, які підтверджують їх безпеку.

Також в цілях безпеки вводяться обмеження, що стосуються зовнішнього вигляду автомобілів. Наприклад, є свої правила тонування стекол: світлопропускання вітрового скла має становити не менше 75 відсотків, передніх бокових стекол і стекол передніх дверей - не менше 70 відсотків. Також не можна «принести в жертву» дизайну дзеркала, обов'язково потрібно встановити основне зовнішнє дзеркало зліва, внутрішнє дзеркало обов'язково тільки при наявності огляду через нього, а зовнішнє основне справа і зовнішнє ширококутні дзеркала допускається встановлювати в легкових автомобілях при бажанні власника. За новими правилами пред'являються строгі вимоги до емблем і декоративним об'єктів, які виступають над поверхнею більш ніж на сантиметр. Такі прикраси повинні легко відхилятися або відламуватися (при додатку до них зусилля 100 Н), і після цього не виступати над поверхнею більш ніж на сантиметр. Зовнішні жорсткі прикраси повинні бути заокруглені, а на зовнішній поверхні кузова, розташованої нижче 2 метрів від дорожньої поверхні не повинно бути елементів конструкції, які могли б захопити або зачепити людину, що стикається з автомобілем.

Регламентується і кількість, форма, колір і розташування фар автомобіля. В результаті тюнінга на автомобілі не можуть з'явитися миготливі вогні (за винятком вогнів покажчиків повороту, вогнів аварійного сигналу і бічних габаритних вогнів автожелтого кольору, що застосовуються спільно з покажчиками повороту). Світло червоного кольору ніколи не може бути направлений вперед, а білого - назад (за винятком світла від ліхтаря заднього ходу). Природно, ці правила не поширюються на внутрішнє освітлення. Також в результаті тюнінга з автомобіля не повинні зникнути системи захисту від розбризкування. Якщо в автомобілі замінені, наприклад, двигун або вихлопна труба, то потрібно перевірити рівень шуму, він теж встановлюється техрегламентом.

Є свої правила і для внутрішнього вигляду автомобіля. Не можна встановлювати не передбачені конструкцією подушки безпеки, прибирати або суттєво змінювати конструкцію ременів безпеки. При заміні рульового колеса потрібно пам'ятати, що воно повинно бути такої форми, щоб при звичайному впливі на нього водія воно не могло зачепити і захопити частину одягу або ювелірні прикраси. Якщо позаду сидіння розташовано ще одне, то перше повинно мати м'яку поверхню і закруглені кути. У салоні автомобіля не повинно бути жорстких сильно виступаючих деталей.

 Для всіх встановлюваних автокомпонентів має дотримуватися загальне правило, перед їх застосуванням повинна бути проведена в системі ГОСТ Р сертифікація. Тобто повинна проводитися оцінка відповідності типу компонентів - сертифікація або декларування. Тому не варто займатися тюнінгом самостійно, краще звернутися до фахівців, що знають про всі тонкощі законодавства. Це не тільки допоможе отримати бажаний результат, але і позбавить від проблем з держорганами.


Этой зимой планирую с друзьями ехать на отдых в Карпаты. Костюм у меня есть, но думаю что и горнолыжная куртка, такая теплая мне также пригодится. Мы с подругами всегда такие вещи заказываем на этом сайте http://kalborn-wear.ru/, здесь выгодно и не так уж дорого.

 

Прочитано 903 раз Последнее изменение Пятница, 12 Октября 2012 21:40
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Трайб" ("Tribe")
Текстильные мотоштаны
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка  BUSE Riva
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Юнион" ("Union")
Кожаная куртка
 1.00 EUR