( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг автомобілів сімейства Hyundai
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 21 Декабря 2012 17:39

Тюнінг автомобілів сімейства Hyundai

Автор 


Тюнінг автомобілів сімейства Hyundai В останні роки в нашій країні велику популярність і масовість придбав так званий чіп-тюнінг. Багато власників потужних автомобілів прагнуть знизити витрату палива багатолітровими двигунами своїх красенів. Тому вони і вдаються до допомоги фахівців з чіп-тюнінгу, головне завдання якого - зміна характеристик силового агрегату автомобіля. Зміни ці, в першу чергу, стосуються потужності, кількості оборотів, крутного моменту. Також регулюється максимальна швидкість і швидкість розгону автомобіля до 100 км / ч.

 

 Чому в даному випадку біля слова "тюнинг" присутнє слово "чіп"? Цей самий чіп, керівний роботою двигуна, знаходиться в електронному блоці управління двигуном. В результаті подібний тюнінг автомобіля - це ні що інше, як перепрошивка програмного забезпечення, що відповідає за контроль над роботою двигуна. 

Візьмемо для прикладу кросовер Hyundai Tucson, настільки популярний в нашій країні. Далеко не всі його власники задоволені показниками потужності, швидкості і динаміки, які має Тюссон. І якщо запчастини hyundai - не проблема, то з таких питань, як зміна швидкісних і потужностних характеристик власнику краще всього звернутися до фахівців з тюнингу.

Поки мова йшла про чіп-тюнінг. Тепер же поговоримо про тюнінг Hyundai взагалі. Наприклад, на одній з виставок спеціального автомобільного обладнання та аксесуарів компанія Hyundai представила на суд глядачів модернізовані версії семи автомобілів. Це були Santa Fe, Elantra, Verna, Сoupe, Entourage, Grandeur і NF. Так ось одна з них, Сoupe, була виконана в стилі гоночного автомобіля з листового металу з двухтоновой схемою фарбування. Зазнали змін і світлотехніка, передній і задній обважування, передні крила, гальмівні диски з перехресною перфорацією і електронна система курсової стійкості. Плюс - впускні системи Injen, завдяки яким були збільшені технічні характеристики автомобіля, доповнення інтер'єру машини аудіосистемою Infinity, головним пристроєм Kenwood, цифровим HD-радіо і супутниковим XM-радіо з можливістю оновлення інформації про ситуацію на дорогах в режимі on-line, пристроєм для підключення iPod, новим рульовим колесом Momo, електропроводкою динаміків Kicker, а також елементами з углеволокна. Подібні, тільки в дещо меншому обсязі зміни відбулися і з іншими моделями Hyundai.

Будь-який автомобіль можна, а іноді і необхідно піддати тюнінговим змін. Одна справа - це запчастини ssangyong, hyundai, opel або lamborghini, а інша справа - їх двигуни та електронні блоки, які можна не тільки ремонтувати після поломок, а й покращувати їх характеристики!

 Адже що таке тюнінг в першу чергу? Це - зміна автомобіля. Як зовнішнє, так і внутрішнє. І якщо Ваша машина після тюнинга стала гарніше, економічніше і практичніше - хіба це не чудово?!

Прочитано 880 раз Последнее изменение Суббота, 22 Декабря 2012 23:06
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокомбинезон BUSE Sepang Kombi 2tlg
Мотокомбинезон BUSE Sepang Kombi 2tlg
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne G-REACT
Мотоботы Gaerne G-REACT
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Юнион Леди" ("Union Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR