( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Тюнінг автомобілів і його різновиди
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 26 Декабря 2012 12:07

Тюнінг автомобілів і його різновиди

Автор 


Тюнінг автомобілів і його різновиди  Схильність до самовираження, бажання виділятися серед інших закладено в тій чи іншій мірі в кожній людині. Стильний і дорогий автомобіль, звичайно ж, виділяється серед загального потоку автомобілів, але все ж і він має братів близнюків вироблених на тому ж конвеєрі. Тільки оформлення автомобіля з використанням оригінальних елементів екстер'єру та індивідуального забарвлення дозволить підкреслити індивідуальність власника, зробити кожен автомобіль особливим з усієї маси своїх побратимів.Хоча для багатьох поняття тюнінг являє собою тільки зовнішнє перетворення автомобіля, це поняття набагато ширше. Змінам та модернізації можуть піддаватися двигун, трансмісія, підвіска, гальмівна система, електрообладнання та інші системи, вузли і механізми автомобіля.

До зовнішнього тюнінгу відноситься нестандартна забарвлення або нанесення різних малюнків, додавання аеродинамічних елементів (спойлера, антикрила, дефлектора), шовкографію на склі автомобіля, різні захисні елементи (дуги, труби, накладки на фари, дзеркала, ручки, підніжки, пороги ), заміна колісних дисків і гуми. Також до зовнішнього тюнінгу відноситься установка ксенонових фар, неонової і світлодіодним підсвічування днища, установка додаткових елементів (багажників, фаркопов та іншого). Сьогодні більшою популярністю користуються саме такі роботи.

Внутрішній тюнінг це всілякі перетворення салону автомобіля такі як: перетяжка салону або заміна сидінь, заміна внутрішньої оббивки і приладових панелей, установка рулів з додатковими кнопками управління, автосигналізацій, систем автоакустики і підсвічування салону. Як правило, метою переробки внутрішнього простору автомобіля є або виконання його в спортивному стилі, або створення підвищеного комфорту салону.

 Завдяки тюнингу внутрішніх вузлів і механізмів досягається поліпшення окремих технічних та експлуатаційних характеристик автомобіля. Наприклад, тюнінг двигуна дозволяє поліпшити основні його характеристики, такі як потужність і обертовий момент. А заміна підвіски або зміну її конструкції дозволяють поліпшити стійкість автомобіля при проходженні поворотів і керованість. Словом, за допомогою тюнінга власник автомобіля намагається отримати з вихідної моделі максимально задовольняє його індивідуальним запитам автомобіль.


Я в свою новую квартиру наконец то уже купила столешницу из мрамора. Долгое время искала, где купить, пока подруга не посоветовала сайт antarctika.ru/mramor. Это отличный сайт, где можно сделать покупки по очень приемлемым ценам. Все качественное да и гарантия десять лет, думаю, этим все сказано.

Прочитано 915 раз Последнее изменение Среда, 26 Декабря 2012 12:07
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Molveno
Мотокуртка BUSE Molveno
 1.00 EUR


Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Touring B15
Мотоботы BUSE Touring B15
 1.00 EUR