( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Спойлер - корисне і цікаве доповнення до вашої машини
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 02 Октября 2012 19:36

Спойлер - корисне і цікаве доповнення до вашої машини

Автор 

Спойлер - корисне і цікаве доповнення до вашої машини
Установка окремого елемента - спойлера - підійде тим автовласникам, які хочуть висловити свою пристрасть до автомобілів і показати драйв на дорозі. Спойлер - це один з найважливіших елементів зовнішнього тюнінгу, який виглядає дуже ефектно. Він є не тільки корисним і цікавим доповненням до будь-якої машини, а й створює притискну силу, посилюючи хороше зчеплення шин автомобіля з поверхнею дороги. 

Правильно зроблений і встановлений спойлер в перерізі схожий на крила літака і розташовується під кутом 15 градусів до горизонтальної осі автомобіля.


 Недавно случайно нашел автомобильный журнал России http://classcar.ru/ онлайн. Очень полезная вещь, скажу откровенно. Я начитался много чего полезного здесь, чего раньше не то что не знал, а и подумать не мог, поэтому сейчас частенько пересматриваю его и всем советую.


 Для створення великій швидкості, коли навіть можливий ремонт комерційного транспорту або спортивних машин не перешкода бажанням драйву, використовують спойлери з полірованим алюмінієм і великими болтами з нікелю і без наворотів. 

Кріплення спойлера також має велике значення. Якщо його не дотримуватися - можна деформувати багажник і інші деталі.

У місцях особливо сильного повітряного потоку можна встановити козирки або дефлектори, які будуть захоплювати частину потоку над дахом автомобіля і повертати його на заднє скло, яке в результаті буде залишатися чистим. Правда, рекомендують їх ставити на позашляховиках важкого типу з низьким ходом (адже при неправильному монтажі може знижуватися керованість автомобіля).

Найпрактичніші спойлери виробляються з АБС. При цьому слід пам'ятати, що жорсткість матеріалу залежить від його товщини. Незначний прогин спойлера по всій довжині тільки вітається. Якщо ж на ньому є бульбашки, це свідчить про погану якість матеріалу, який можуть замаскувати грунтовкою.

Серед інших матеріалів можна вказати популярний склопластик. Він значно дешевше, однак, важливо дотримуватися необхідну гладкість поверхні, так як навіть самі незначні нерівності з часом тільки збільшуються. Спойлер зі склопластику необхідно обробляти і фарбувати для додаткового захисту. При його установці не можна забувати про те, що тюнінг може бути зроблений тільки після того, як проведено ремонт Ford Transit, Mazda 6, Nissan або будь-якого іншого автомобіля.

Правильно виготовлений і встановлений спойлер не тільки створить необхідну аеродинаміку при їзді і підвищить керованість, але і дозволить любителям швидкості відчути справжній драйв і сплеск адреналіну, особливо на спортивному автомобілі.


Прочитано 817 раз Последнее изменение Вторник, 02 Октября 2012 19:39
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Kevlar Jeans
Мотоштаны BUSE Kevlar Jeans
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Torino
Мотокуртка BUSE Torino
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
 1.00 EUR