( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Шипована гума чи потрібна вона в умовах великого міста
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 06 Февраля 2012 22:08

Шипована гума чи потрібна вона в умовах великого міста

Автор 

Мода на шиповану гуму в Росії настільки велика, що навіть жителі двох столиць охоче ставлять собі «шипи» на зиму, не замислюючись про те, що їм не доведеться ні разу їздити по снігу або льоду. Між тим шипована гума готова запропонувати не тільки переваги на зимовій дорозі, але і ряд суттєвих проблем.
Головна мета шипованной гуми - допомогти російському автомобілісту впоратися з обледенілій або засніженій трасою. У поєднанні з поганим дорожнім покриттям лід підвищує небезпеку водіння в десятки разів.

Шипована гума дозволяє автомобілю впевненіше почувати себе в умовах самого сильного ожеледиці і не обмежуватися мінімальними швидкостями.
Шипованная гума, не менше, ніж страхування каско, необхідна жителям російської глибинки , які взимку постійно стикаються з засніженій або обледенілій дорогою. Але так чи потрібні «шипи» жителям великих міст?
Почнемо з того, що дороги в містах дуже оперативно чистять навіть у періоди сильних снігопадів. Що стосується двох столиць, то останнім часом зустріти тут лід або сніг можна дуже рідко. Якщо врахувати, що й зими стають теплішими з кожним роком, то можна припустити, що при їзді виключно в межах міста складнощів на зимовій дорозі ви не зустрінете ніяких.
шипована гума на звичайному асфальті не тільки марна, але ще й небезпечна, так як гальмівний шлях автомобіля підвищується. Питання утрати, який така гума завдає і без того розбитим російських дорогах, мало кого хвилює, але тим не менш і про це варто задуматися. В Європі їзда на «шипах» заборонена, і дороги там відчутно краще російських.
Ще один недолік шипованной гуми - це необхідність обов'язкової заміни її на літню. У той час як на нешипованной зимовій гумі багато їздять і в міжсезоння, і влітку, на «шипах» по літній дорозі, особливо в дощ, спокійно їздити не вийде.
; Розумний вибір для міських автомобілів - це хороша нешипована гума, яка за своїми характеристиками не поступається шипованной, але виключає всі недоліки «шипів».
Увага автовласників до пріоритету вибору нешипованной гуми намагаються залучити навіть представники ГИБДД, які запевняють, що так буде безпечніше. Якщо довіряти представникам ГИБДД ви не схильні, але прислухайтеся до відгуків тих, хто проїздив по місту на «шипах» в минулому зимовому сезоні.
Уміння правильно вибирати гуму для автовласника не менш важливо, ніж уміння використовувати каско калькулятор - від цього безпосередньо залежить ваша безпека.

Прочитано 1015 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Сирена" ("Siren")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 620 uni
Мотошлем ROCC 620 uni
 1.00 UAH


SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
 1.00 EUR