( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Шиномонтажне обладнання
Суббота, 18 Авг 2018
Вторник, 31 Января 2012 08:25

Шиномонтажне обладнання

Автор 

На російському ринку технічне оснащення шиномонтажних ділянок сьогодні представлено досить у великій різноманітності. Це - імпортне шиномонтажне обладнання, вітчизняне, ручне, напівавтоматичне і то, управління, якого повністю довірено автоматиці, відносно недороге і відноситься до найвищої цінової категорії. Італія і Німеччина - сьогодні лідери серед країн-виробників обладнання для станцій техобслуговування і шиномонтажних ділянок. Сучасні шиномонтажні верстати сьогодні з легкістю справляються з колесами вагою від декількох кілограм до тонни.


Успішність авторемонту, як бізнесу, - багато в чому залежить від повноти комплексу послуг, що надаються. Саме в цьому зацікавлені наші клієнти, і саме до цього прагне і наша компанія, пропонуючи саме різне, а головне, якісне обладнання для шиномонтажу. Шиномонтажне обладнання: стенди та верстати, балансувальне обладнання, мийка коліс, компресори, Автопідйомники, домкрати, вулканізатори, системи автоматики, самий різний інструмент та набори витратних матеріалів - все це наша спеціалізація. Якщо, щось не виявиться на нашому складі - за попередньою заявкою ми допоможемо з постачанням обладнання та під замовлення. Останнім часом великим попитом користується у нас і такий вид послуг, як комплектація ділянок шиномонтажу «під ключ».
Обладнання для автосервісу - взагалі і для шиномонтажу - зокрема - повинно бути не тільки надійним, але й мати певну зовнішньою привабливістю. Стильне, сучасне і багатофункціональне шиномонтажне обладнання від нашої фірми впорається з камерними та безкамерними шинами будь-якого діаметру, як зі звичайним, так і з низьким профілем. Ви спеціалізуєтесь на ремонті шин легкових автомобілів? Тоді Ваш вибір нас як постачальники обладнання - вірний! Ви займаєтеся шиномонтажом вантажівок? І знову - ми будемо раді Вам допомогти! Низький рівень шуму, максимальна безпека для обслуговуючого персоналу, легкість експлуатації нашого обладнання - будуть не тільки сприяти комфорту роботи, але й високої продуктивності праці. А це завжди було і буде складовими успішного бізнесу.
Будьте впевнені - шини та диски, відремонтовані і пройшли балансування на нашому шиномонтажній обладнанні, - прослужать довго і тільки на радість своїм власникам.

Прочитано 1311 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 610 uni
Мотошлем ROCC 610 uni
 1.00 UAH


Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
 1.00 EUR


Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
 1.00 EUR