( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Шиномонтажне обладнання
Вторник, 19 Июн 2018
Вторник, 31 Января 2012 08:25

Шиномонтажне обладнання

Автор 

На російському ринку технічне оснащення шиномонтажних ділянок сьогодні представлено досить у великій різноманітності. Це - імпортне шиномонтажне обладнання, вітчизняне, ручне, напівавтоматичне і то, управління, якого повністю довірено автоматиці, відносно недороге і відноситься до найвищої цінової категорії. Італія і Німеччина - сьогодні лідери серед країн-виробників обладнання для станцій техобслуговування і шиномонтажних ділянок. Сучасні шиномонтажні верстати сьогодні з легкістю справляються з колесами вагою від декількох кілограм до тонни.


Успішність авторемонту, як бізнесу, - багато в чому залежить від повноти комплексу послуг, що надаються. Саме в цьому зацікавлені наші клієнти, і саме до цього прагне і наша компанія, пропонуючи саме різне, а головне, якісне обладнання для шиномонтажу. Шиномонтажне обладнання: стенди та верстати, балансувальне обладнання, мийка коліс, компресори, Автопідйомники, домкрати, вулканізатори, системи автоматики, самий різний інструмент та набори витратних матеріалів - все це наша спеціалізація. Якщо, щось не виявиться на нашому складі - за попередньою заявкою ми допоможемо з постачанням обладнання та під замовлення. Останнім часом великим попитом користується у нас і такий вид послуг, як комплектація ділянок шиномонтажу «під ключ».
Обладнання для автосервісу - взагалі і для шиномонтажу - зокрема - повинно бути не тільки надійним, але й мати певну зовнішньою привабливістю. Стильне, сучасне і багатофункціональне шиномонтажне обладнання від нашої фірми впорається з камерними та безкамерними шинами будь-якого діаметру, як зі звичайним, так і з низьким профілем. Ви спеціалізуєтесь на ремонті шин легкових автомобілів? Тоді Ваш вибір нас як постачальники обладнання - вірний! Ви займаєтеся шиномонтажом вантажівок? І знову - ми будемо раді Вам допомогти! Низький рівень шуму, максимальна безпека для обслуговуючого персоналу, легкість експлуатації нашого обладнання - будуть не тільки сприяти комфорту роботи, але й високої продуктивності праці. А це завжди було і буде складовими успішного бізнесу.
Будьте впевнені - шини та диски, відремонтовані і пройшли балансування на нашому шиномонтажній обладнанні, - прослужать довго і тільки на радість своїм власникам.

Прочитано 1274 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Onyx carbon
Шлем UVEX Onyx carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Кожаная куртка "Игнишн" ("Ignition")
Кожаная куртка
 1.00 EUR