( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Шиномонтаж своїми силами чи варто
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 24 Января 2012 14:22

Шиномонтаж своїми силами чи варто

Автор 

Зовсім нерідкі ситуації, коли пробите по шляху колесо, при повній відсутності в окрузі автосервісу, ламає ніжно виховати протягом робочого тижня плани на невелику подорож. Тим часом, далеко не завжди має сенс звертатися в сервісний центр для того, щоб змінити шини - на недовгий час цілком можна встановити шини самостійно, в польових умовах, а не котити протягом декількох годин обезноженное залізного коня до воріт найближчого шинного центру. Зрозуміло, що дуже великі навантаження, яких зазнає гума на наших дорогах, дуже швидко приведуть в непридатність латки, накладені вами - але, по крайней мере, продовжити шлях ви зможете у відносному комфорті.


Заткнути пробоїну в шині можна або за допомогою вже готової латки, на яку нанесений активізується при контакті з шиною клей, або за допомогою сирої гуми, яка при нагріванні утворює власне гуму - не відрізняються за властивостями від шинної.
І вже зовсім просто стало проводити польовий ремонт взувачки авто за допомогою сумішей для вулканізації, які не вимагають нагрівання - процес став майже автоматичним.
Всі вищеперелічені способи допоможуть на певний час відсунути всі принади самостійного шиномонтажу або уникнути його зовсім.
Набагато складніше, зрозуміло, зробити шиномонтаж в прямому сенсі цього слова, та ще й у польових умовах. Найпростіше, звичайно, просто поміняти колесо, але ж далеко не кожна запаска підійде для авто - дуже часто запасні колеса, особливо в дешевих автомобілях, існують тільки для комплекту, будучи абсолютно непридатними до експлуатації. Якщо ж пошкодження шини занадто великі і немає можливості виправити їх на місці, то варто поміняти шини місцями. Так, на задні осі краще поставити запаску або ту шину, яка викликає підозри в проколі. Запаска дозволить вам якщо не продовжити шлях, то, по крайней мере, дістатися до найближчого шинного центру, де слід негайно придбати вже штатні шини. Витримує запаска не більше вісімдесяти-ста кілометрів дороги, що, погодьтеся, зовсім не багато.
Відзначимо, що таку відповідальну справу, як шиномонтаж, найкраще довіряти фахівцям - якщо тільки ви не купуєте шини оптом, щоб мати можливість експериментувати з ними і тренувати навички майстра самостійного шиномонтажу. Ну, і само собою, за монтаж безкамерних шин або спортивних швидкісних краще взагалі не братися - технологія процесу занадто складна і вимагає відточених навичок.

Прочитано 898 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Racing Hose
Мотоштаны BUSE Racing Hose
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR