( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Шикарний мототюнінг в сучасних мотосалонах
Суббота, 18 Авг 2018
Вторник, 25 Сентября 2012 22:26

Шикарний мототюнінг в сучасних мотосалонах

Автор 

Шикарний мототюнінг в сучасних мотосалона�  Сучасний тюнінг мотоциклів являє собою модернізацію та доведення характеристик агрегатів, а також поліпшення деяких аеродинамічних параметрів, наприклад, обважування. І, звичайно, тюнінг - це своєрідна зміна зовнішнього вигляду, що дозволяє надати мотоциклу виняткові експлуатаційні якості і впізнавану індивідуальність. 

Сучасний мотоцикл вважається досить високотехнологічним пристроєм, тому його доопрацювання довірити можна виключно висококласним фахівцям якісного мототюнінга, які мають найкращі технічні можливості кращого сервісу.Що саме може входити в спектр професійних послуг тюнінгу сучасних мотоциклів?

• По-перше, це дизайн і високохудожня аерографія.

• По-друге, це найскладніші роботи по тонкій настройці різних режимів роботи мотодвігателей, електронних компонентів, а також вихлопних трактів і гальмівних систем.

Багато сучасний Мотосалони здійснюють тюнінг мототехніки саме у відповідності з усіма побажаннями власників і, звичайно, умовами експлуатації. На сьогоднішній день здійснюються проекти в галузі технічного тюнінгу такий мототехніки, як мотоцикли, квадроцикли, для збільшення загальної потужності, надійності в умовах деякої екстремальної експлуатації, для зменшення ваги. Десь можуть знадобитися нові запчастини для мотоциклів. Якщо говоримо про зовнішній тюнінг мототехніки, то слід зазначити, що він дозволяє надати певну індивідуальність вашої техніки.

В цілому технічний тюнінг сучасної мототехніки умовно поділяється на три рівні. Існує такий тюнінг, як чіп-тюнінг. Він вважається відносно недорогим і має на увазі перепрошивання всіх електронних блоків управління мотоцикла. Тюнінг двигуна мототехніки включає в себе часткову або повну перенастроювання з використанням деяких додаткових деталей. Найефективнішим способом збільшення потужності двигуна є установка турбонаддува. При цьому приріст потужності може скласти від п'ятдесяти до п'ятисот кінських сил.

Поряд з установкою певних додаткових аксесуарів і деталей існує ще й заміна стандартних вузлів мотодвігателя - коленвала, поршнів, шатунів, клапанів, фільтрів, колекторів, карбюраторів. Всі ці запчастини можна придбати на moto-spares.ru.

Тюнінг підвіски мототехніки передбачає заміну стандартних амортизаторів, наприклад, на більш жорсткі, а також пружин на більш короткі варіанти. Крім цього практикується установка, скажімо, подовженого маятника саме заднього колеса.

 Якщо ж ми говоримо про зовнішній тюнінг мотоцикла, то слід підкреслити, що розділити його на групи просто не можливо, адже стайлінг може бути обмежений лише побажаннями самого власників. Як зазначалося вище, сучасні Мотосалони на сьогоднішній день раді запропонувати найповніший спектр послуг саме в області зовнішнього тюнінгу, починаючи від продажу якихось унікальних наклейок, здатних змінити вигляд мотоциклів і закінчуючи часткової (повної) перефарбою. Особливою популярністю користується аерографія, установка тюнінгових комплектуючих, включаючи тих, що зроблені з карбону, і так далі.


У нас вы можете купить спортивную обувь по цене, которая вас утроит. У нас очень большая и разнообразная ценовая категория, которая позволит каждому подобрать именно то, что нужно. Качественная обувь от производителя по хорошей цене только у нас.

 

Прочитано 1353 раз Последнее изменение Вторник, 25 Сентября 2012 22:26
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Бінес план на весну Тюнінг Daewoo Matiz »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Short Track
Мотоперчатки BUSE Short Track
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Trento
Мотокуртка BUSE Trento
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR