( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Що вибирати і з чого
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 28 Декабря 2011 21:52

Що вибирати і з чого

Автор 

Дуже складно правильно вибрати обладнання для автосервісу або обладнання для шиномонтажу. Тим більше обладнання на ринку пропонується дуже багато, через що дуже важко зорієнтуватися. А якщо купувати обладнання для автосервісу від знаменитих виробників, то Вам не вдасться заощадити ні копійки. Але обладнання слід купувати якісне. Чим менше Ви витратите коштів в даний момент, тим потім Вам доведеться важче. Обладнання буде працювати неефективно і термін його служби може бути дуже коротким.Обладнання для автосервісу
Зараз є фірми, які давно себе зарекомендували у виробництві обладнання для автомайстерень.

А господарі СТО завжди зацікавлені, щоб різні домкрати або ключі працювали без збоїв, автомобільні підйомники повинні бути ефективними, а стенди схід-розвалу відрізнялися своєю професійністю. І це зрозуміло, адже тільки за допомогою якісних інструментів та обладнання можливо зробити ремонт автомобіля набагато ефективніше і швидше. А це безпосередньо пов'язано із зростанням продуктивності, а соотвественно і з розвитком бізнесу. Саме завдяки сучасному професійному обладнанню зменшуються трудовитрати працівників і ремонт відбувається швидше. А чим швидше йде ремонт, тим більше можна відремонтувати машин. А це ж прибуток!
Але коли насобладнання для автосервісутал криза багато власників СТО відмовилися від покупок дорогого гаражного обладнання від американської фірми HUNTER або німецької Hofmann. В основному зараз всі переключилися на покупку італійського обладнання для автосервісу або обладнання для шиномонтажу.
Італійські фірми з виробництва обладнання для автосервісу вже давно вийшли на ринок, це такі фірми як Teco , Oma, Werther. Ці фірми вже давно працюють на шиномонтажній ринку Росії. Фірма Teco і зовсім вважається обійму з великих виробників обладнання для ремонту коліс. Слід зауважити, що багато чого обладнання цієї фірми зарекомендувало себе в Росії ще п'ятнадцять років тому. Також дуже поширені в Росії підйомники італійської фірми Werther (OMA). Ця компанія входить до трійки лідерів з виробництва підйомників. Обладнання цієї компанії дуже якісне і ефективне, тому це найкращий варіант поєднання ціни та якості.
Багато власників СТО купують автомобільні підйомники фірми Werther, так як це обладнання дуже ефективно.

Прочитано 1151 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Chopper
Мотоперчатки BUSE Chopper
 1.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 V2
Мотоботы Puma 1000 V2
 1.00 EUR


Защита спины ACERBIS Ruckeprotektor 5 Elemente
Защита спины ACERBIS Ruckeprotektor 5 Elemente
 1.00 EUR