( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Saima фарбувально-сушильні камери виробництва італії
Пятница, 20 Апр 2018
Среда, 09 Марта 2011 08:14

Saima фарбувально-сушильні камери виробництва італії

Автор 

Saima Meccanica виробляє кілька типів фарбувально-сушильних камер, а так само зони підготовки до фарбування і кімнати для приготування фарб.

Історія компанії Saima Покрасочная камера, Зона підготовки SAIMA

Saima (Societa Aretina Industria Macchine Agricole) була заснована в містечку Ареццо в 1979 році. Компанія Saimaвиробляла сільськогосподарські машини, які готували землю до подальшого використання. Це були важкі часи і для промисловості та для сільського господарства. У 1981, інженер Паоло Моретті був найнятий як виконавчий директор.

Після кількох років кризи в сільськогосподарському секторі, і для того, щоб підвищувати рівень розробок компанії, були відкриті два нових напрямки: перше з цих двох напрямків було виробництво фарбувальних камер для кузовів автомобілів, а друге, обладнання для банків.

Диверсифікація цих секторів була способом вийти з кризи в той час, і результати були досить хорошими, що в 1987 компанія перетворюється в три підрозділи: Saima AGRICOLA SRL випускає продукцію та інструмент для сільськогосподарських потреб, Saima MECCANICA SpA фарбувальні кабіни, і Saima SICUREZZA банківське обладнання.

В кінці 70-х років компанія Saima Group відкрила провадження фарбувально-сушильних камер створивши підрозділ Saima Meccanica. Просування продукції Saima на ринку було дуже успішно, і в 1980-82 роках компанія Saima розпочала співпрацю з великими світовими компаніями-імпортерами, і за короткий час змогла вийти на ринки багатьох країн світу.

Saima сьогодні

За більш ніж 30-ти річний досвід виробництва фарбувально-сушильних камер Saima відкрила більше 82 підрозділів і виробничих цехів. Обсяг виробленої продукції також досить повно забезпечує потребу в даній продукції.

Компанія КРЕМ поставляє продукцію компанії Saima на правах дистриб'ютора в усі регіони Росії.

Прочитано 896 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоботы Puma Brutale
Мотоботы Puma Brutale
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Toursport Stiefel
Мотоботы BUSE Toursport Stiefel
 1.00 EUR


SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
 1.00 EUR