( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Saima фарбувально-сушильні камери виробництва італії
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 09 Марта 2011 08:14

Saima фарбувально-сушильні камери виробництва італії

Автор 

Saima Meccanica виробляє кілька типів фарбувально-сушильних камер, а так само зони підготовки до фарбування і кімнати для приготування фарб.

Історія компанії Saima Покрасочная камера, Зона підготовки SAIMA

Saima (Societa Aretina Industria Macchine Agricole) була заснована в містечку Ареццо в 1979 році. Компанія Saimaвиробляла сільськогосподарські машини, які готували землю до подальшого використання. Це були важкі часи і для промисловості та для сільського господарства. У 1981, інженер Паоло Моретті був найнятий як виконавчий директор.

Після кількох років кризи в сільськогосподарському секторі, і для того, щоб підвищувати рівень розробок компанії, були відкриті два нових напрямки: перше з цих двох напрямків було виробництво фарбувальних камер для кузовів автомобілів, а друге, обладнання для банків.

Диверсифікація цих секторів була способом вийти з кризи в той час, і результати були досить хорошими, що в 1987 компанія перетворюється в три підрозділи: Saima AGRICOLA SRL випускає продукцію та інструмент для сільськогосподарських потреб, Saima MECCANICA SpA фарбувальні кабіни, і Saima SICUREZZA банківське обладнання.

В кінці 70-х років компанія Saima Group відкрила провадження фарбувально-сушильних камер створивши підрозділ Saima Meccanica. Просування продукції Saima на ринку було дуже успішно, і в 1980-82 роках компанія Saima розпочала співпрацю з великими світовими компаніями-імпортерами, і за короткий час змогла вийти на ринки багатьох країн світу.

Saima сьогодні

За більш ніж 30-ти річний досвід виробництва фарбувально-сушильних камер Saima відкрила більше 82 підрозділів і виробничих цехів. Обсяг виробленої продукції також досить повно забезпечує потребу в даній продукції.

Компанія КРЕМ поставляє продукцію компанії Saima на правах дистриб'ютора в усі регіони Росії.

Прочитано 941 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
 1.00 EUR


Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
 1.00 EUR