( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Розкішний BMW X5 - еволюція стилю
Понедельник, 20 Авг 2018
Четверг, 30 Мая 2013 15:28

Розкішний BMW X5 - еволюція стилю

Автор 

Розкішний BMW X5 - еволюція стилю

Новий BMW X5 був, нарешті, повністю розсекречений виробниками. Звичайно, нічого радикального із зовнішністю моделі не відбулося, швидше вона просто стала більш сучасною та стильною.

 

Вже в листопаді поточного року в Європі стартують продажі еволюційної моделі BMW X5, баварці вирішили розкрити всі карти.Авто буде пропонуватися в комплектації з чотирма типами підвіски: оснащена адаптивними гальмами Comfort, забезпечена системою активного придушення крену Dynamiс, що поєднує в собі обидві вищевказані функції підвіска Professional, а також самий спортивний варіант під назвою Adaptive M.

 

Серед головних змін слід відзначити новий дизайн оптики, яка була приведена у відповідність з корпоративними стандартами, продиктованими BMW 3-Series, а також радіаторну решітку і бампери. З перерозподілом аеродинамічних «завихрень» справляються з'явилися на передніх арках і бампері прорізи.Кросовер як і раніше буде семимісцевим, принаймні у версії для американських автолюбителів.

 

Що стосується силової лінійки, то BMW X5 xDrive50i оснащуватиметься бензиновим 450-сильним 4,4-літровим двигуном, при цьому буде представлено і дві дизельні комплектації: M50d з 381-сильним двигуном з частотою крутного моменту в 741 Нм, а також xDrive30d з 258 -сильним агрегатом, з частотою крутного моменту в 560 Нм. Для всіх моторів пропонується в комплекті восьмиступінчастою автоматична КПП.


Автозапчасти TOYOTA, благодаря многим каналам поставок в нашу страну, имеют вполне разумную стоимость. Причем стоит отметить, что даже у официальных дилеров их цена далеко не заоблачная. Наш интернет-магазин имеет возможность предлагать автозапчасти Toyota за куда более скромное вознаграждение.

Прочитано 939 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Джинджер" ("Ginger")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Наколенник ACERBIS Impact Evo Knieschutz
Наколенник ACERBIS Impact Evo Knieschutz
 1.00 EUR


Мотоботы GAERNE G.Adventure
Мотоботы GAERNE G.Adventure
 1.00 EUR