( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Рестайлінг Опель Вектра - результат чудовий
Понедельник, 16 Июл 2018
Воскресенье, 14 Октября 2012 18:17

Рестайлінг Опель Вектра - результат чудовий

Автор 


Рестайлінг Опель Вектра - результат чудовий
Рестайлінг пішов Опель Вектра на користь. Автомобіль змінився зовні і внутрішньо. У його дизайні з'явилися солідність, індивідуальність, оригінальність. Такі враження допомагають створити новий бампер і незвичайну решітку радіатора, сталеві структуровані диски. 

У салоні машини з'явилися зручні «новинки», серед яких нова система опалення Quickheat, інтерфейс Bluetooth і мовне управління для мобільного телефону. Крісло водія регулюється за кількома параметрами.

Присутні й різні декоративні деталі, корисні пристосування. Все це створює затишок і зручність для водія і пасажирів.

Оновлену Опель Вектра оснастили двигуном 2.0 Turbo, що видає 175 к.с., в деяких випадках встановлюється дизель з робочим об'ємом 2.8 л. з турбонаддувом, що розвиває потужність в 230 к.с. Автомобіль динамічний, маневрен, але при цьому стійкий. Виробники запевняють, що два даних мотора настільки надійні, що ремонт двигуна Опель Вектра не знадобиться протягом перших 200 тис. км пробігу вже точно.

До речі кажучи, маневреність і керованість в чому тут забезпечується незвичайною конструкцією шасі. Вона була розроблена інженерами концерну. Ще одна корисна новинка - система IDS, яка покращує взаємодію таких вузлів як рульовий блок управління, підвіска і гальмівна система. Такий «симбіоз» дозволяє управляти машиною без всяких проблем. При цьому не спостерігається надмірної або недостатньої поворачиваемости. Рульове управління тут реагує з високим ступенем точності, а гальмівний шлях помітно знижується. Все це дає позитивний ефект у тих ситуаціях, коли відбувається екстрене і раптове гальмування. Здійснюючи ремонт Опель Вектра, необхідно врахувати наявність настільки унікальної системи.

На новій Опель Вектра встановлюється ще й інший двигун - з робочим об'ємом в 1,8 л і потужністю 140 л.с. Він працює разом з напівавтоматичною коробкою передач «Изитроником». Її унікальність полягає в тому, що всі її якості наближені до властивостей «автомата», але при цьому ціна її значно нижче рядовий коробки.

 Проблем із запчастинами для цієї моделі, в принципі, бути не повинно. Тому технічний ремонт Опель, а також кузовний ремонт здійснюється в досить швидкі терміни, хоч і недешевий.


Мы с мужем живем за городом и он решил купить китайский бульдозер. Все говорят, что он очень хороший в эксплуатации, а самое главное полезная вещь, которая действительно понадобится в нашем хозяйстве. 

 

Прочитано 865 раз Последнее изменение Воскресенье, 14 Октября 2012 18:17
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный дождевик "Титан" ("Titan")
Цельный дождевик
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Trento
Мотокуртка BUSE Trento
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Ltd.
Мотоботы BUSE GP Ltd.
 1.00 EUR