( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Ремонт та заміна автоскла
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 23 Января 2013 23:03

Ремонт та заміна автоскла

Автор 

Ремонт та заміна автоскла
Ремонт та заміна автоскла  У зв'язку з тим, що обстановка на наших дорогах є дуже напруженою, а якість дорожнього полотна досить невисока, в наслідок цього значним чином страждає ходова частина авто, а також скла. Саме тому, перед кожним автомобілістом рано чи пізно постає питання про необхідність ремонту автоскла. 

 Сучасний ремонт автоскла в автосервісі включає в себе усунення дрібних і середніх ушкоджень, наприклад, таких як невеликі осколи та тріщини. Ремонт дозволяє уникнути дорогої процедури заміни скла.

Приміром, вартість лобового скла для імпортних машин у багато разів перевищує вартість ремонту, у зв'язку з чим, придбання нового скла значним чином б'є по сімейному бюджету. 

Однак перш ніж звертатися за кваліфікованою допомогою радимо ретельно «підготувати» скло, а саме: очистити пошкодження, заклеїти його скотчем і відразу ж відправитися в автосервіс. Не зробивши цього, будьте готові до того, що фахівці відмовлять вам у ремонті.

На сьогоднішній день існує думка, що відремонтоване скло втрачає всі свої захисні функції, хочемо сказати, що це зовсім не так, адже якісно проведений ремонт відновлює первісну міцність, а також і зовнішній вигляд скла. Незважаючи на те, що ремонт - це відмінна альтернатива купівлі нового скла, бувають випадки, коли без заміни автоскла просто не обійтися.

Найчастіше, наприклад, заміна лобового скла потрібна в тому випадку, якщо є серйозні ушкодження в силу яких ремонт неможливий. У такому разі допоможе тільки заміна автомобільного скла.

Заміна скла - процедура досить складна, для здійснення її радимо також звернутися за кваліфікованою допомогою, пов'язано це з тим, що заміна скла тільки на перший погляд здається досить простий, насправді ж, даний процес вимагає певних теоретичних знань і практичних навичок, не володіючи якими можна тільки завдати значної шкоди своєму автомобілю.

 Фахівець же автосервісу знає, як видалити залишилися шматки старого скла, не пошкодивши при цьому ЛКП кузова і не видаливши старий клей. Після цього фахівець призводить раму в порядок: вирівнює її і очищає. Далі ретельно підбирається клейовий склад, який наноситься поверх старого, після цього проводиться власне установка автомобільного скла.


Если вы не решаетесь купить беговую дорожку, то это напрасно. Я тоже долгое время думал над тем, покупать или не покупать, но все же решился, а все благодаря сайту http://trenager.com.ua/. Цены на беговые дорожки довольно таки приемлемые, поэтому грех было не купить себе такой полезный тренажер.

Прочитано 1059 раз Последнее изменение Среда, 23 Января 2013 23:03
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Рубашка / Shirt
Рубашка / Shirt
 1.00 UAH


Мотошлем ROCC Classic
Мотошлем ROCC Classic
 1.00 UAH
-15.00 UAH
Вы экономите: 16.00 UAH


Кожаная куртка "Адреналин" ("Adrenalin")
Кожаная куртка
 1.00 EUR