( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Заміна повітряного фільтра
Вторник, 21 Авг 2018
Воскресенье, 30 Июня 2013 19:18

Заміна повітряного фільтра

Автор 

Повітряний фільтр, незважаючи на свої малі розміри і простоту установки, є одним з найважливіших елементів правильної роботи двигуна. Адже саме чистий повітряний фільтр здатний рівномірно і в потрібному обсязі пропускати через себе повітря для подачі його в двигун. Знижуючи тим самим витрата палива і підтримуючи заявлену виробником потужність.


Заміна повітряного фільтра автомобіля не представляє з себе нічого складного.

Отже, заміна:
1.Відкрийте кришку капота, знайдіть корпус повітряного фільтра.
У всіх машинах випущених за останні 20 років він буде в чорному пластиковому корпусі з металевими скобами на боці. Також ви побачите чорну трубку що йде в корпус. Пересуньте засувки на скобах вниз. Якщо вони занадто тугі, то просуньте викрутку між скобою і корпусом фільтра з верхньої частини і відкиньте його. Деякі корпусу додатково тримаються гайкою зверху.

2.Уберіте старий фільтр.
Ваш повітряний фільтр (циліндричний або прямокутний) складається з безлічі шарів складеного паперу, оберненої гумою. Перш ніж прибрати його зверніть увагу як він бачить в корпусі, щоб змогти потім точно так само встановити новий фільтр.

А тепер найважливіше!

Дуже акуратно вийміть його, що б пил, піщинки і бруд не потрапили всередину (в дросельну заслінку), це дуже важливо! Якщо під рукою є пилосос, то пропилесосьте місце, де стояв повітряний фільтр, якщо ні, то протріть вологою ганчіркою.

3.Встановити новий фільтр на місце, переконайтеся, що він встановлений точно так само, як був встановлений старий фільтр (з якого боку була верхня частина і т.д.). Також втиснете всі гумові манжети на фільтрі у відповідні канавки в корпусі. Заклацніть кліпси. Прикрутите захисний кожух.


Проблемы могут быть не только с авто или мотто техникой, но и со здоровьем. Вот для примера тут можно прочитать про рак яичников. А это очень плохая, и очень сложная болезнь. Но лучше про неё знать больше, чем на теории, чем уже непосредственно на практике.

 

Прочитано 1271 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Motegi
Мотоперчатки BUSE Motegi
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка BUSE Riva
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Sport Stiefel
Мотоботы BUSE Sport Stiefel
 1.00 EUR