( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Заміна масел у автомобіля
Среда, 22 Авг 2018
Вторник, 11 Сентября 2012 21:10

Заміна масел у автомобіля

Автор 

Коли ми приїжджаємо на СТО для планового або позапланового огляду автомобіля, часто доводиться вибирати золоту середину: і щоб експлуатація авто залишалася безпечною, і в той час, щоб СТО не влетіло в копієчку. Знаю лише одне з автомобілем Tata Motors, ви заощадите чимало грошей, адже це надійна та комфортна машина. 

Далеко не секрет, що чим більше зробить механік на СТО, тим більше він заробить. Тому цілком імовірний варіант, коли вам запропонують замінити деталі, які можуть вам послужити досить тривалий час. На жаль, далеко не всі можуть аргументовано заперечити пропозиції механіка, особливо коли він починає сипати технічними термінами мало зрозумілими простому обивателеві. Тому ми часто орієнтуємося на показники нашого гаманця, а не на потреби самого автомобіля. Але є і ті моменти, в яких достатньо просто розібратися і не професіоналові. Заміна масла-одне з таких питань. Багатьом здається, що часта заміна масла - це один з узаконених способів здерти грошики з чесних трудівників, і що робити це зовсім не обов'язково так часто. Досить робити це раз на тридцять тисяч км. Змушені вас засмутити.

 

Такий інтервал заміни дійсно існує. Але! Або для вантажівок, де масло з підвищеним лужним числом і зольністю. Або ж для масел з подовженим періодом заміни, але такі масла припустимі не для всіх автомобілів. Тому стандартний період заміни масла в автомобілі - це 10000 км. В принципі він може бути і менше, якщо автомобіль експлуатується дуже інтенсивно з підвищеними навантаженнями, або ситуація зворотна - коли його використовують 3-4 рази на місяць для поїздок на дачу. Якщо ж авто експлуатується в середньому режимі, навряд чи варто міняти масло частіше або рідше. Другий момент, про який не варто забувати, - це заміна масел в КПП, раздатке та інших вузлах. Найбільш часто використовуються трансмісійні масла ELF і Castrol.

 

При цьому самої широкою лінійкою може похвалитися саме Castrol. Інші виробники мають трансмісійні масла, що називається «для асортименту» і найчастіше використовуються на автомобілях певних марок, що треба відстежувати по допусках. Звичайно, «трансмісію» змінюють не так часто як моторні масла. В середньому заміна «трансмісії» проводиться, через 4-5 замін моторного масла. Але і пускати цей момент на самоплив теж не варто, інакше ви будете робити заміну або частіше, або рідше ніж слід. Разом з маслами, одночасно змінюються і фільтра.

 

Так що у цьому випадку, теж не варто економити. А купувати і фільтра і масла, краще в перевірених інтернет - магазинах, де накрутки менше, ніж у звичайних. Однозначно, на СТО накрутки будуть ще більше. Так що, якщо ви знаєте, вам належить відвідування СТО, витратьте трохи часу на закупівлю масел і фільтрів. На цьому ви зможете заощадити.

Прочитано 1074 раз Последнее изменение Вторник, 11 Сентября 2012 21:17
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны Sand
Текстильные мотоштаны Sand
 1.00 EUR


Мотоштаны "Кайен-Про" ("Cayenne-Pro")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
 1.00 EUR