( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » З чого починається тюнінг автомобілів
Суббота, 23 Июн 2018
Четверг, 04 Октября 2012 19:36

З чого починається тюнінг автомобілів

Автор 

З чого починається тюнінг автомобілів
На нашій планеті на сьогоднішній день знаходиться більше 800 000 000 автомобілів, є прогнози, що до 2035 їх буде 3 мільярди. Велика частина автомобілів однотипні, вони поділяються на моделі, які, в свою чергу, «штампуються» сотнями тисяч і мільйонами. Тюнінг - це перш за все можливість індивідуалізувати своє авто, надати йому особливий характер і просто-напросто технологічно вдосконалити засіб пересування. Дізнатися точні розцінки на тюнінг складно на відміну від того, як, наприклад, можна ознайомитися із вартістю серійних автомобілів, вбивши в пошуковику фразу на кшталт «audi a3 ціна».У тюнинг-центрах, або як їх ще називають, ательє, машини, звичайно, не виготовляють, потрібно спочатку купити автомобіль новий, а потім вже повністю переробити його або вдосконалити ходові характеристики, зовнішній вигляд або салон. Як правило, тюнінг роблять комплексно, вдосконалюючи і змінюючи в першу чергу такі складові частини.

 »Зовнішність. Без цього в тюнингу нікуди. Зміна зовнішнього вигляду автомобіля досягається як шляхом якихось конструктивних змін, наприклад, заміною грат радіатора, прикріпленням спойлера на багажник або взагалі заміною всієї стандартної «обшивки» авто на аеродинамічну, так і художніми способами: фарбуванням по індивідуальних проектах, аерографією, нанесенням на кузов вінілової плівки, тонування і т.д. Наприклад, для мене автомобіль рено сандеро як зовні, так і всередині не потребує жодних змін, тому ще є ідеальним авто. 

»Разгон. Цей показник прямо пропорційний потужності двигуна і підбору передачі КПП. Збільшенням робочого об'єму двигуна досягається приріст крутного моменту в зоні низьких оборотів.

»Об'єм двигуна і распредвал. Зазвичай робочий об'єм двигуна збільшують до 1600 куб. см, хоча можна зробити і 1700-1800 куб. см. Що стосується распредвала, то тут головне - збільшити підйом клапанів і час їх відкриття, в результаті чого краще наповнюються циліндри, особливо на середніх і вище середніх оборотах. В результаті двигун отримує додатковий імпульс потужності. Зазвичай змінюють форму клапана згоряння, збільшують діаметр і змінюють форму каналів, ставлять "Т"-подібні клапана і бронзові втулки клапанів.

 Коробка зміни передач (КПП). Проводиться заміна головної пари передач, внаслідок чого поліпшується динаміка роботи двигуна. 


Прочитано 817 раз Последнее изменение Четверг, 04 Октября 2012 19:36
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 215
Шлем UVEX SX 215
 1.00 EUR
-10.00 EUR
Вы экономите: 11.00 EUR


Текстильная всепогодная куртка "Варп" ("Warp")
Текстильная всепогодная куртка
 1.00 EUR


Кожанные мотоштаны "Аполло" ("Apollo")
Кожанные мотоштаны
 1.00 EUR