( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » З чого починається тюнінг автомобілів
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 04 Октября 2012 19:36

З чого починається тюнінг автомобілів

Автор 

З чого починається тюнінг автомобілів
На нашій планеті на сьогоднішній день знаходиться більше 800 000 000 автомобілів, є прогнози, що до 2035 їх буде 3 мільярди. Велика частина автомобілів однотипні, вони поділяються на моделі, які, в свою чергу, «штампуються» сотнями тисяч і мільйонами. Тюнінг - це перш за все можливість індивідуалізувати своє авто, надати йому особливий характер і просто-напросто технологічно вдосконалити засіб пересування. Дізнатися точні розцінки на тюнінг складно на відміну від того, як, наприклад, можна ознайомитися із вартістю серійних автомобілів, вбивши в пошуковику фразу на кшталт «audi a3 ціна».У тюнинг-центрах, або як їх ще називають, ательє, машини, звичайно, не виготовляють, потрібно спочатку купити автомобіль новий, а потім вже повністю переробити його або вдосконалити ходові характеристики, зовнішній вигляд або салон. Як правило, тюнінг роблять комплексно, вдосконалюючи і змінюючи в першу чергу такі складові частини.

 »Зовнішність. Без цього в тюнингу нікуди. Зміна зовнішнього вигляду автомобіля досягається як шляхом якихось конструктивних змін, наприклад, заміною грат радіатора, прикріпленням спойлера на багажник або взагалі заміною всієї стандартної «обшивки» авто на аеродинамічну, так і художніми способами: фарбуванням по індивідуальних проектах, аерографією, нанесенням на кузов вінілової плівки, тонування і т.д. Наприклад, для мене автомобіль рено сандеро як зовні, так і всередині не потребує жодних змін, тому ще є ідеальним авто. 

»Разгон. Цей показник прямо пропорційний потужності двигуна і підбору передачі КПП. Збільшенням робочого об'єму двигуна досягається приріст крутного моменту в зоні низьких оборотів.

»Об'єм двигуна і распредвал. Зазвичай робочий об'єм двигуна збільшують до 1600 куб. см, хоча можна зробити і 1700-1800 куб. см. Що стосується распредвала, то тут головне - збільшити підйом клапанів і час їх відкриття, в результаті чого краще наповнюються циліндри, особливо на середніх і вище середніх оборотах. В результаті двигун отримує додатковий імпульс потужності. Зазвичай змінюють форму клапана згоряння, збільшують діаметр і змінюють форму каналів, ставлять "Т"-подібні клапана і бронзові втулки клапанів.

 Коробка зміни передач (КПП). Проводиться заміна головної пари передач, внаслідок чого поліпшується динаміка роботи двигуна. 


Прочитано 850 раз Последнее изменение Четверг, 04 Октября 2012 19:36
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE City Limit Schuh
Мотоботы BUSE City Limit Schuh
 1.00 EUR


Кожаная куртка "TT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR