( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Які бувають шини?
Вторник, 21 Авг 2018
Суббота, 25 Мая 2013 20:22

Які бувають шини?

Автор 

Не так давно був запропонований законопроект про введення штрафів водіям, які в належний час не встановлюють зимові шини. Деякі автолюбителі не знають, коли саме це потрібно робити.

У чому відмінності літньої і зимової гуми. Що таке «всесезонка»? Адже правильно підібрані шини - запорука безпеки і комфорту в керуванні автомобілем. На шинах можна побачити три типи маркування:

1. Highway - так позначена літня гума;1. SNOW - зимова;

2. ALL SEASONS - всесезонна.Так у чому їх відмінність? Зимові шини призначені для слизьких покриттів і низьких температур. У морози гума не твердне і зберігає еластичність.Чи звертали ви коли-небудь увагу на малюнок протектора? Це можуть бути борозенки, канавки, шашки з шипами. На цих шашках є спеціальні прорізи (ламелі) для кращого зчеплення зі слизькою дорогою.

Є 2 види малюнка зимової гуми:

1. Європейський

2. Скандинавський

Європейський тип має більш близько розташовані шашки і борозенки.

Скандинавський тип не має нарізки біля центральної осі колеса.

 

На цих ділянках зазвичай розташовані шипи.А ви знаєте навіщо потрібні шипи? Вони будуть дуже корисні при їзді по слизькій дорозі і льоду. Вони значно скоротять гальмівний шлях автомобіля і додадуть йому додаткову стійкість. Але шиповані шини не варто використовувати для поїздок по пухкому снігу і бруду.

 

На таких дорогах шпильки не будуть чіплятися за поверхню.Коли ж варто міняти гуму? Дату назвати складно. Якщо дороги вже позбулися крижаного нальоту, він у дворі все ще крижана каша, то варто почекати зі зміною. Особливо, якщо ви частіше їздите вранці та ввечері. За ніч вода може замерзнути в слизьку полій. І це може призвести до аварії при виїзді з двору.Літню гуму роблять твердою. Це зменшує її знос. Шашки на гумі роблять великими і широкими. Зверніть увагу на центральні канавки.

 

Там є виступи - індикатори зносу. Не варто використовувати літні шини в снігу - малюнок протектора забивається снігом. При низькій температурі гума твердне. Через це машина ковзає і стає некерованою.Але і зимові шини не варто використовувати влітку. Так вони набагато швидше зношуються і видають сильний шум на високій швидкості. Крім того зимова гума влітку погано впливає керованість автомобіля.Чи можна знайти компроміс між літньою і зимовою гумою? Для цього існують всесезонні шини.

 

На відміну від зимових шин у них невеликі шашки і відносно неглибокі борозенки. Вони дають невелике зниження керованості і стійкості автомобіля в порівнянні з «сезонної» гумою.Але в Росії вони звичайно можуть використовуватися лише у міжсезоння.

 

Справа в тому, що вони створені для місць з м'яким кліматом. У нас влітку вони сильно шумлять, а взимку не забезпечують гарної керованості.

Як купити шини? На що звернути увагу?

Дізнайтеся, які шини підходять вашої моделі автомобіля. Не варто купувати шини, які не підходять за розміром або навантаженні. Також не можна допускати, щоб на одній осі стояли шини різні шини. Обов'язково звіряйте маркування, вона повинна повністю збігатися.


Если вам уже надоел самостоятельный поиск водителя, то кадровое агентство «Контора кадров» готово прийти вам на помощь. В самые кратчайшие для вас сроки мы подберем вам нужного человека, который сможет справляться со своими обязанностями на все сто.

Прочитано 1203 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Типи мотоциклів Порядок и безопасность »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка  BUSE Riva
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
 1.00 EUR


Кожаная куртка "GT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR