( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Як вибрати шини для мотоцикла
Воскресенье, 19 Авг 2018
Вторник, 27 Ноября 2012 11:31

Як вибрати шини для мотоцикла Избранное

Автор 

Конструкції шин бувають двох типів: радіальні і діагональні. Круїзери в основному оснащені діагональними шинами, а в спортивних мотоциклах використовуються радіальні. Тобто в проспіцованних колесах для підтримки тиску використовується камера, а в литих колесах така камера не обов'язкова. Профіль діагональних шин круглий, а в радіальних шинах плоский.

При виборі шин для свого байка в першу чергу звертайте увагу на їх якість. Така деталь мотоцикла повинна бути довговічною і стійкою до стирання. Композитні матеріали можуть бути м'якими або твердими, у кожного з них є своя перевага. Завдяки м'яким шинам відбувається хороше зчеплення з дорогою, але жорсткі матеріали більш зносостійкі. Тому кожен виробник при розробці такого продукту як шини для мотоциклів намагається поєднати обидва ці якості.


На ступінь зносу шини впливають багато факторів, один з яких - недостатня накачування. При малому тиску шини дуже швидко стираються. Крім того, термін служби шин залежить і від стилю водіння. Наприклад, у круїзерів в першу чергу зношуються задні шини, оскільки на неї припадає все розподіл ваги. Але якщо Ваш стиль водіння більш агресивний, готуйтеся, що спочатку зітреться передня шина.

Більшість мотоциклістів при покупці шин віддають перевагу більш широким моделям, проте, такий вибір не завжди вірний. Зверніть увагу на відстань між підвісками і крилами. Якщо змінити розмір шини, це може вплинути на керованість транспортного засобу, а, відповідно і на безпеку на проїжджій частині. Шини потрібно міняти в тому випадку, якщо глибина протектора дорівнює 0,79 міліметрів. А якщо Ви прокололи шину, її можна полагодити, це стосується шин, пошкоджених в центральній частині колеса.


Многие говорят что сейчас определился лидер на рынке разработчиков шин. Многие советую покупать шины continental, тем более что есть места где они продаются недорого хотя и полностью фирменные. Люди хвалят говорят всё классно.  

Прочитано 1042 раз Последнее изменение Вторник, 27 Ноября 2012 11:31
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Rookie
Мотоперчатки BUSE Rookie
 1.00 EUR


Мотокуртка Текстильная Apollo
Мотокуртка Текстильная  Apollo
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Testastretta
Мотоботы Puma Testastretta
 1.00 EUR